1. ŽNL Vukovarsko-srijemska 2015./16.

Izvor: Wikipedija
Prijeđi na navigaciju Prijeđi na pretraživanje

Prvenstvo je osvojio NK Dilj Vinkovci, ali se zbog poraza u kvalifikacijama nije plasirao u Međužupanijsku nogometnu ligu Slavonije i Baranje. Iz lige su u 2. ŽNL ispali NK Croatia Bogdanovci i HNK Radnički Vukovar.

Tablica[uredi | uredi kôd]

Mj. Klub Sus. Pobj. Ner. Por. GR. Bod.
1. NK Dilj Vinkovci 30 22 4 4 69:25 70
2. NK Mladost Vođinci 30 16 6 8 57:43 54
3. NK Otok 30 14 9 7 63:39 51
4. NK Slavonac Komletinci 30 14 8 8 48:26 50
5. NK Slavonac Gradište 30 13 10 7 49:26 49
6. NK Tomislav Cerna 30 14 6 10 48:38 47 (-1) 1
7. NK Slavonija Soljani 30 11 8 11 50:39 41
8. NK Vrbanja 30 10 8 12 43:42 38
9. NK Zrinski Bošnjaci 30 11 5 14 40:55 38
10. NK Vidor Matijević Srijemske Laze 30 10 6 14 50:57 36
11. HNK Fruškogorac Ilok 30 10 7 13 40:63 36 (-1) 2
12. NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 30 9 8 13 50:66 35
13. NK Nosteria Nuštar 30 11 2 17 48:67 35
14. NK Borac Bobota 30 9 6 15 40:49 33
15. NK Croatia Bogdanovci 30 7 6 17 33:75 27
16. HNK Radnički Vukovar 30 6 7 17 30:48 25

Rezultati[uredi | uredi kôd]

1. kolo (23. kolovoza 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Dilj Vinkovci - NK Otok 1:3
NK Tomislav Cerna - HNK Fruškogorac Ilok 6:0
NK Vidor Matijević Srijemske Laze - NK Slavonac Gradište 2:0
NK Slavonija Soljani - NK Nosteria Nuštar 3:0
NK Croatia Bogdanovci - NK Vrbanja 0:1
NK Borac Bobota - NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 1:1
NK Mladost Vođinci - HNK Radnički Vukovar 1:0
NK Zrinski Bošnjaci - NK Slavonac Komletinci 0:0

2. kolo (30. kolovoza 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok - NK Slavonac Komletinci 2:0
HNK Radnički Vukovar - NK Zrinski Bošnjaci 0:1
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci - NK Mladost Vođinci 1:3
NK Vrbanja - NK Borac Bobota 3:3
NK Nosteria Nuštar - NK Croatia Bogdanovci 5:0
NK Slavonac Gradište - NK Slavonija Soljani 1:2
HNK Fruškogorac Ilok - NK Vidor Matijević Srijemske Laze 0:4
NK Dilj Vinkovci - NK Tomislav Cerna 2:1

3. kolo (2. rujna 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Tomislav Cerna - NK Otok 1:1
NK Vidor Matijević Srijemske Laze - NK Dilj Vinkovci 3:2
NK Slavonija Soljani - HNK Fruškogorac Ilok 6:0
NK Croatia Bogdanovci - NK Slavonac Gradište 1:1
NK Borac Bobota - NK Nosteria Nuštar 4:1
NK Mladost Vođinci - NK Vrbanja 2:4
NK Zrinski Bošnjaci - NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 2:3
NK Slavonac Komletinci - HNK Radnički Vukovar 1:0

4. kolo (6. rujna 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok - HNK Radnički Vukovar 2:0
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci - NK Slavonac Komletinci 0:2
NK Vrbanja - NK Zrinski Bošnjaci 1:2
NK Nosteria Nuštar - NK Mladost Vođinci 2:3
NK Slavonac Gradište - NK Borac Bobota 2:0
HNK Fruškogorac Ilok - NK Croatia Bogdanovci 1:1
NK Dilj Vinkovci - NK Slavonija Soljani 3:1
NK Tomislav Cerna - NK Vidor Matijević Srijemske Laze 2:1

5. kolo (13. rujna 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Vidor Matijević Srijemske Laze - NK Otok 4:1
NK Slavonija Soljani - NK Tomislav Cerna 2:1
NK Croatia Bogdanovci - NK Dilj Vinkovci 2:5
NK Borac Bobota - HNK Fruškogorac Ilok 0:1
NK Mladost Vođinci - NK Slavonac Gradište 0:0
NK Zrinski Bošnjaci - NK Nosteria Nuštar 1:2
NK Slavonac Komletinci - NK Vrbanja 1:2
HNK Radnički Vukovar - NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 1:1

6. kolo (20. rujna 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok - NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 5:2
NK Vrbanja - HNK Radnički Vukovar 2:1
NK Nosteria Nuštar - NK Slavonac Komletinci 3:6
NK Slavonac Gradište - NK Zrinski Bošnjaci 3:0
HNK Fruškogorac Ilok - NK Mladost Vođinci 2:1
NK Dilj Vinkovci - NK Borac Bobota 4:1
NK Tomislav Cerna - NK Croatia Bogdanovci 5:1
NK Vidor Matijević Srijemske Laze - NK Slavonija Soljani 3:3

7. kolo (27. rujna 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Slavonija Soljani - NK Otok 1:3
NK Croatia Bogdanovci - NK Vidor Matijević Srijemske Laze 2:1
NK Borac Bobota - NK Tomislav Cerna 2:0
NK Mladost Vođinci - NK Dilj Vinkovci 0:3
NK Zrinski Bošnjaci - HNK Fruškogorac Ilok 2:2
NK Slavonac Komletinci - NK Slavonac Gradište 3:0
HNK Radnički Vukovar - NK Nosteria Nuštar 0:1
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci - NK Vrbanja 4:1

8. kolo (4. listopada 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok - NK Vrbanja 2:1
NK Nosteria Nuštar - NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 3:1
NK Slavonac Gradište - HNK Radnički Vukovar 1:1
HNK Fruškogorac Ilok - NK Slavonac Komletinci 1:1
NK Dilj Vinkovci - NK Zrinski Bošnjaci 7:0
NK Tomislav Cerna - NK Mladost Vođinci 1:3
NK Vidor Matijević Srijemske Laze - NK Borac Bobota 1:3
NK Slavonija Soljani - NK Croatia Bogdanovci 7:1

9. kolo (11. listopada 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Croatia Bogdanovci - NK Otok 0:3
NK Borac Bobota - NK Slavonija Soljani 0:2
NK Mladost Vođinci - NK Vidor Matijević Srijemske Laze 4:2
NK Zrinski Bošnjaci - NK Tomislav Cerna 1:3
NK Slavonac Komletinci - NK Dilj Vinkovci 1:0
HNK Radnički Vukovar - HNK Fruškogorac Ilok 0:0
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci - NK Slavonac Gradište 1:1
NK Vrbanja - NK Nosteria Nuštar 0:1

10. kolo (18. listopada 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok - NK Nosteria Nuštar 2:2
NK Slavonac Gradište - NK Vrbanja 1:1
HNK Fruškogorac Ilok - NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 3:1
NK Dilj Vinkovci - HNK Radnički Vukovar 3:0
NK Tomislav Cerna - NK Slavonac Komletinci 1:0
NK Vidor Matijević Srijemske Laze - NK Zrinski Bošnjaci 2:0
NK Slavonija Soljani - NK Mladost Vođinci 1:2
NK Croatia Bogdanovci - NK Borac Bobota 3:0

11. kolo (25. listopada 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Borac Bobota - NK Otok 1:0
NK Mladost Vođinci - NK Croatia Bogdanovci 4:1
NK Zrinski Bošnjaci - NK Slavonija Soljani 1:0
NK Slavonac Komletinci - NK Vidor Matijević Srijemske Laze 0:0
HNK Radnički Vukovar - NK Tomislav Cerna 0:1
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci - NK Dilj Vinkovci 2:5
NK Vrbanja - HNK Fruškogorac Ilok 2:2
NK Nosteria Nuštar - NK Slavonac Gradište 0:2

12. kolo (1. studenog 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok - NK Slavonac Gradište 0:2
HNK Fruškogorac Ilok - NK Nosteria Nuštar 1:1
NK Dilj Vinkovci - NK Vrbanja 1:0
NK Tomislav Cerna - NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 3:2
NK Vidor Matijević Srijemske Laze - HNK Radnički Vukovar 4:1
NK Slavonija Soljani - NK Slavonac Komletinci 1:0
NK Croatia Bogdanovci - NK Zrinski Bošnjaci 2:3
NK Borac Bobota - NK Mladost Vođinci 4:5

13. kolo (8. studenog 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Mladost Vođinci - NK Otok 0:0
NK Slavonac Komletinci - NK Croatia Bogdanovci 6:1
HNK Radnički Vukovar - NK Slavonija Soljani 1:0
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci - NK Vidor Matijević Srijemske Laze 2:2
NK Vrbanja - NK Tomislav Cerna 2:3
NK Nosteria Nuštar - NK Dilj Vinkovci 1:2
NK Slavonac Gradište - HNK Fruškogorac Ilok 1:0
NK Zrinski Bošnjaci - NK Borac Bobota 3:0

14. kolo (15. studenog 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok - HNK Fruškogorac Ilok 5:0
NK Dilj Vinkovci - NK Slavonac Gradište 1:0
NK Tomislav Cerna - NK Nosteria Nuštar 2:1
NK Vidor Matijević Srijemske Laze - NK Vrbanja 3:2
NK Slavonija Soljani - NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 1:1
NK Croatia Bogdanovci - HNK Radnički Vukovar 0:0
NK Borac Bobota - NK Slavonac Komletinci 1:0
NK Mladost Vođinci - NK Zrinski Bošnjaci 2:1

15. kolo (22. studenog 2015.)[uredi | uredi kôd]

NK Zrinski Bošnjaci - NK Otok 4:3
NK Slavonac Komletinci - NK Mladost Vođinci 0:2
HNK Radnički Vukovar - NK Borac Bobota 2:0
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci - NK Croatia Bogdanovci 4:0
NK Vrbanja - NK Slavonija Soljani 2:0
NK Nosteria Nuštar - NK Vidor Matijević Srijemske Laze 2:0
NK Slavonac Gradište - NK Tomislav Cerna 2:1
HNK Fruškogorac Ilok - NK Dilj Vinkovci 0:1

16. kolo (6. ožujka 2016.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok - NK Dilj Vinkovci 0:3
HNK Fruškogorac Ilok - NK Tomislav Cerna 0:3
NK Slavonac Gradište - NK Vidor Matijević Srijemske Laze 5:1
NK Nosteria Nuštar - NK Slavonija Soljani 0:1
NK Vrbanja - NK Croatia Bogdanovci 3:1
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci - NK Borac Bobota 1:1
HNK Radnički Vukovar - NK Mladost Vođinci 3:1
NK Slavonac Komletinci - NK Zrinski Bošnjaci 0:0

17. kolo (13. ožujka 2016.)[uredi | uredi kôd]

NK Slavonac Komletinci - NK Otok 0:0
NK Zrinski Bošnjaci - HNK Radnički Vukovar 5:4
NK Mladost Vođinci - NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 4:0
NK Borac Bobota - NK Vrbanja 0:0
NK Croatia Bogdanovci - NK Nosteria Nuštar 2:1
NK Slavonija Soljani - NK Slavonac Gradište 0:0
NK Vidor Matijević Srijemske Laze - HNK Fruškogorac Ilok 4:3
NK Tomislav Cerna - NK Dilj Vinkovci 1:2

18. kolo (20. ožujka 2016.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok - NK Tomislav Cerna 2:2
NK Dilj Vinkovci - NK Vidor Matijević Srijemske Laze 1:0
HNK Fruškogorac Ilok - NK Slavonija Soljani 2:1
NK Slavonac Gradište - NK Croatia Bogdanovci 0:0
NK Nosteria Nuštar - NK Borac Bobota 2:1
NK Vrbanja - NK Mladost Vođinci 1:1
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci - NK Zrinski Bošnjaci 2:1
HNK Radnički Vukovar - NK Slavonac Komletinci 0:2

19. kolo (27. ožujka 2016.)[uredi | uredi kôd]

HNK Radnički Vukovar NK Otok 2:2
NK Slavonac Komletinci NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 3:0
NK Zrinski Bošnjaci NK Vrbanja 2:2
NK Mladost Vođinci NK Nosteria Nuštar 3:1
NK Borac Bobota NK Slavonac Gradište 1:3
NK Croatia Bogdanovci HNK Fruškogorac Ilok 2:0
NK Slavonija Soljani NK Dilj Vinkovci 0:1
NK Vidor Matijević Srijemske Laze NK Tomislav Cerna 0:0

20. kolo (3. travnja 2016.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok NK Vidor Matijević Srijemske Laze 4:2
NK Tomislav Cerna NK Slavonija Soljani 1:1
NK Dilj Vinkovci NK Croatia Bogdanovci 2:0
HNK Fruškogorac Ilok NK Borac Bobota 1:0
NK Slavonac Gradište NK Mladost Vođinci 0:2
NK Nosteria Nuštar NK Zrinski Bošnjaci 0:1
NK Vrbanja NK Slavonac Komletinci 0:1
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci HNK Radnički Vukovar 0:2

21. kolo (6. travnja 2016.)[uredi | uredi kôd]

NK HAŠK Sokol Stari Jankovci NK Otok 4:2
HNK Radnički Vukovar NK Vrbanja 1:0
NK Slavonac Komletinci NK Nosteria Nuštar 5:0
NK Zrinski Bošnjaci NK Slavonac Gradište 0:0
NK Mladost Vođinci HNK Fruškogorac Ilok 2:1
NK Borac Bobota NK Dilj Vinkovci 0:1
NK Croatia Bogdanovci NK Tomislav Cerna 1:2
NK Slavonija Soljani NK Vidor Matijević Srijemske Laze 1:1

22. kolo (10. travnja 2016.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok NK Slavonija Soljani 0:0
NK Vidor Matijević Srijemske Laze NK Croatia Bogdanovci 3:1
NK Tomislav Cerna NK Borac Bobota 2:0
NK Dilj Vinkovci NK Mladost Vođinci 0:0
HNK Fruškogorac Ilok NK Zrinski Bošnjaci 2:1
NK Slavonac Gradište NK Slavonac Komletinci 3:1
NK Nosteria Nuštar HNK Radnički Vukovar 3:1
NK Vrbanja NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 1:0

23. kolo (17. travnja 2016.)[uredi | uredi kôd]

NK Vrbanja NK Otok 0:1
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci NK Nosteria Nuštar 2:3
HNK Radnički Vukovar NK Slavonac Gradište 1:3
NK Slavonac Komletinci HNK Fruškogorac Ilok 4:2
NK Zrinski Bošnjaci NK Dilj Vinkovci 1:3
NK Mladost Vođinci NK Tomislav Cerna 3:0
NK Borac Bobota NK Vidor Matijević Srijemske Laze 4:1
NK Croatia Bogdanovci NK Slavonija Soljani 3:2

24. kolo (24. travnja 2016.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok - NK Croatia Bogdanovci 7:0
NK Slavonija Soljani - NK Borac Bobota 3:1
NK Vidor Matijević Srijemske Laze - NK Mladost Vođinci 0:2
NK Tomislav Cerna - NK Zrinski Bošnjaci 2:0
NK Dilj Vinkovci - NK Slavonac Komletinci 2:2
HNK Fruškogorac Ilok - HNK Radnički Vukovar 3:2
NK Slavonac Gradište - NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 6:0
NK Nosteria Nuštar - NK Vrbanja 2:1

25. kolo (1. svibnja 2016.)[uredi | uredi kôd]

NK Nosteria Nuštar - NK Otok 2:3
NK Vrbanja - NK Slavonac Gradište 2:1
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci - HNK Fruškogorac Ilok 4:3
HNK Radnički Vukovar - NK Dilj Vinkovci 1:3
NK Slavonac Komletinci - NK Tomislav Cerna 2:0
NK Zrinski Bošnjaci - NK Vidor Matijević Srijemske Laze 2:1
NK Mladost Vođinci - NK Slavonija Soljani 1:3
NK Borac Bobota - NK Croatia Bogdanovci 4:0

26. kolo (4. svibnja 2016.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok - NK Borac Bobota 1:1
NK Croatia Bogdanovci - NK Mladost Vođinci 4:1
NK Slavonija Soljani - NK Zrinski Bošnjaci 2:1
NK Vidor Matijević Srijemske Laze - NK Slavonac Komletinci 0:2
NK Tomislav Cerna - HNK Radnički Vukovar 3:1
NK Dilj Vinkovci - NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 1:1
HNK Fruškogorac Ilok - NK Vrbanja 3:2
NK Slavonac Gradište - NK Nosteria Nuštar 7:1

27. kolo (8. svibnja 2016.)[uredi | uredi kôd]

NK Slavonac Gradište - NK Otok 2:1
NK Nosteria Nuštar - HNK Fruškogorac Ilok 2:3
NK Vrbanja - NK Dilj Vinkovci 2:1
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci - NK Tomislav Cerna 2:0
HNK Radnički Vukovar - NK Vidor Matijević Srijemske Laze 0:0
NK Slavonac Komletinci - NK Slavonija Soljani 0:0
NK Zrinski Bošnjaci - NK Croatia Bogdanovci 2:0
NK Mladost Vođinci - NK Borac Bobota 1:1

28. kolo (15. svibnja 2016.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok - NK Mladost Vođinci 2:0
NK Borac Bobota - NK Zrinski Bošnjaci 2:1
NK Croatia Bogdanovci - NK Slavonac Komletinci 2:0
NK Slavonija Soljani - HNK Radnički Vukovar 1:3
NK Vidor Matijević Srijemske Laze - NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 1:2
NK Tomislav Cerna - NK Vrbanja 0:0
NK Dilj Vinkovci - NK Nosteria Nuštar 6:0
HNK Fruškogorac Ilok - NK Slavonac Gradište 1:0

29. kolo (22. svibnja 2016.)[uredi | uredi kôd]

HNK Fruškogorac Ilok - NK Otok 2:2
NK Slavonac Gradište - NK Dilj Vinkovci 1:1
NK Nosteria Nuštar - NK Tomislav Cerna 3:0
NK Vrbanja - NK Vidor Matijević Srijemske Laze 3:0
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci - NK Slavonija Soljani 4:3
HNK Radnički Vukovar - NK Croatia Bogdanovci 0:0
NK Slavonac Komletinci - NK Borac Bobota 2:0
NK Zrinski Bošnjaci - NK Mladost Vođinci 2:1

30. kolo (29. svibnja 2016.)[uredi | uredi kôd]

NK Otok - NK Zrinski Bošnjaci 4:0
NK Mladost Vođinci - NK Slavonac Komletinci 3:3
NK Borac Bobota - HNK Radnički Vukovar 4:2
NK Croatia Bogdanovci - NK HAŠK Sokol Stari Jankovci 2:2
NK Slavonija Soljani - NK Vrbanja 2:2
NK Vidor Matijević Srijemske Laze - NK Nosteria Nuštar 4:3
NK Tomislav Cerna - NK Slavonac Gradište 1:1
NK Dilj Vinkovci - HNK Fruškogorac Ilok 2:1

Kvalifikacije za Međužupanijsku nogometnu ligu Slavonije i Baranje[uredi | uredi kôd]

NK Slavonac TenjaNK Dilj Vinkovci 3:0
NK Dilj Vinkovci - NK Slavonac Tenja 3:2

U Međužupanijsku nogometnu ligu Slavonije i Baranje se plasirao NK Slavonac Tenja.

Bilješke[uredi | uredi kôd]

  1. 1 NK Tomislav Cerna je kažnjen oduzimanjem 1 boda
  2. 2 HNK Fruškogorac Ilok je kažnjen oduzimanjem 1 boda

Izvori[uredi | uredi kôd]