Prijeđi na sadržaj

1. HRL za žene 2009./10.

Izvor: Wikipedija

Prvu hrvatsku rukometnu ligu za žene za sezonu 2009./10. je šesti put zaredom osvojila ekipa Podravka vegeta iz Koprivnice.

Sustav natjecanja

[uredi | uredi kôd]

13 klubova je igralo dvokružno prvenstvo (26 kola, odnosno 24 utakmice po ekipi).

Ljestvica

[uredi | uredi kôd]
poz klub ut pob rem por g+ g- gr bod
1.Podravka Vegeta Koprivnica24230198850748146
2.Lokomotiva Zagreb24190579456822638
3.Arena Pula24190576961315638
4.Trešnjevka Zagreb24171675963812135
5.Zamet Rijeka24160876366110232
6.Sesvete Agroproteinka2414196716314029
7.Izgradnja Zaprešić2410212608688-8022
8.Trogir2410014684743-5920
9.Umag247116641754-11315
10.Osijek Croatia Osiguranje246117605705-10013
11.Koka Varaždin246018612783-17112
12.Natura Agro Đurđevac244119679936-2579
13.TVIN Trgocentar Virovitica241122549895-3463

Poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]
Članak 1. HRL za žene 2009./10. koji govori o rukometu je mrva: začetak enciklopedijskog članka. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Wikipedije.