Prijeđi na sadržaj

2. HRL za žene 1997./98.

Izvor: Wikipedija

Druga hrvatska rukometna liga za žene je predstavljala treći rang hrvatkog rukometnog prvenstva za žene u sezoni 1997./98. Liga je bila podijeljena u četiri skupine - Centar, Istok, Jug i Sjever, a sudjelovalo je ukupno 40 klubova.

Ljestvice

[uredi | uredi kôd]

Centar

[uredi | uredi kôd]
mj klub ut pob ner por gol+ gol- bod
1.Ivanić (Ivanić-Grad)22152546639832
2.Goričanka (Velika Gorica)22135447140231
3.Voltrino (Zagreb)22132750940128
4.Samoborka Silex II (Samobor)22124645639728
5.Kraš III (Zagreb)22140842738928
6.Dugo Selo Master 1955 (Dugo Selo)22122849745026
7.Sloga (Sveta Nedjelja)22121948743025
8.Vrbina (Sisak)22103942943223
9.Lonia (Kutina)221101144142222
10.PKS (Ogulin)22601639050112
11.Zaprešić II (Zaprešić)2231181493017
12.Viktorija (Novska)2210214025972

Istok

[uredi | uredi kôd]
mj klub ut pob ner por gol+ gol- bod
1.PAN (Đakovo)16150145524130
2.Olimpija (Osijek)16140245923428
3.Zvečevo II (Požega)16101535025421
4.Željezničar (Slavonski Brod)16101533826421
5.Belišće (Belišće)1680837530616
6.Osijek II (Osijek)1662835935014
7.Slavonijatrans II (Slavonski Brod)1641112263659
8.Josipovac (Josipovac)1621132144005
9.Lipik (Lipik)1600161314910
mj klub ut pob ner por gol+ gol- bod
1.Makarska (Makarska)14120237524024
2.Metković (Metković)1483331024519
3.Zadar (Zadar)1491431530119
4.Orebić (Orebić)1482430925617 (-1)
5.Petar Krešimir (Šibenik)1462628029414
6.Vela Luka (Vela Luka)1460827727812
7.Biograd (Biograd na Moru)1421112103155
8.DOŠK (Drniš)1401131903471

Sjever

[uredi | uredi kôd]
mj klub ut pob ner por gol+ gol- bod
1.Marulka - Gaj (Slatina)20161351933633
2.TVIN - Trgocentar (Virovitica)20151451138831
3.Graničar II (Đurđevac)20150555736730
4.Bjelovar (Bjelovar)20140644135928
5.Pitomača (Pitomača)20121751541625
6.Nedelišće (Nedelišće)20101940335321
7.Podravka II (Koprivnica)201001043543820
8.Brid - Sigma (Mala Subotica)20901133535718
9.Budućnost (Ludbreg)2040163474668
10.Daruvar (Daruvar)2030173545436
11.Orahovica (Orahovica)2000201745030

Povezani članci

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]
  • Kruno Sabolić: Hrvatski športski almanah 1998/1999, Zagreb, 1999.
Članak 2. HRL za žene 1997./98. koji govori o rukometu je mrva: začetak enciklopedijskog članka. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Wikipedije.