Prijeđi na sadržaj

5. rang HOL za žene 2023./24.

Izvor: Wikipedija

Ljestvice i sastavi liga petog stupnja hrvatske odbojkaške lige za žene u sezoni 2023./24.

3. liga – Regija Istok

[uredi | uredi kôd]
Prvi dio
mjklubutpobporset+set-bod2. dio
Skupina A
1.Bilje88024016 za 1. - 6. mjesto
2.Našice II87121614
3.Ferivi Višnjevac IV862191112
4.Donji Miholjac853191112 za 7. - 12. mjesto
5.Vallis Aurea II Požega84414158
6.Linga II Osijek83510186
7.Osijek Jug 28269204 za 13. - 18. mjesto
8.Čepin II8179212
9.Kolonija II Slavonski Brod8081240
Skupina B
1.Osijek III88024116 za 1. - 6. mjesto
2.Ferivi Višnjevac III87121414
3.Nova Gradiška86218712
4.Enna Vukovar III853171110 za 7. - 12. mjesto
5.Vinkovci III84414158
6.Vitez 11 Antunovac83510166
7.Bilje II8269204 za 13. - 18. mjesto
8.Valpovka II Valpovo8174232
9.Belišće II8084240

igrano jednokružno

Drugi dio
mjklubutpobporset+set-bod
Za 1. - 6. mjesto
1.Osijek III1010030620
2.Ferivi Višnjevac III1064211412
3.Bilje1064201412
4.Nova Gradiška1055171810
5.Našice II103714226
6.Ferivi Višnjevac IV100102300
Za 7. - 12. mjesto
7. (1.)Enna Vukovar III109128518
8. (2.)Vinkovci III109127718
9. (3.)Vitez 11 Antunovac1055191910
10. (4.)Donji Miholjac1055161810
11. (5.)Linga II Osijek10198292
12. (6.)Vallis Aurea II Požega10197272
Za 13. - 18. mjesto
13. (1.)Bilje II109129718
14. (2.)Čepin II108227916
15. (3.)Belišće II1055191810
16. (4.)Valpovka II Valpovo1055161610
17. (5.)Osijek Jug 2103711256
18. (6.)Kolonija II Slavonski Brod100103300

igrano dvokružno


Izvori:
[1] natjecanja.hos-cvf.hr

3. HOL – Regija Sjever

[uredi | uredi kôd]

Istok

[uredi | uredi kôd]
mjklubutpobporset+set-bod
1.Lipa Volley Pakrac1413140426
2.Čazma I14131401026
3.Koprivnica1486252216
4.Vrbovec III1477282414
5.Križevci1468232512
6.Daruvar II1459163210
7.Bjelovar II1441015338
8.Čazma II140145420

Izvori:
[2] orsjever.info
[3] orsjever.info, wayback
[4] natjecanja.hos-cvf.hr

mjklubutpobporset+set-bod
1.Sunja1414042328
2.Velika Gorica III14113341522
3.Kravarsko1477252314
4.Gorica II Velika Gorica1477262714
5.Petrinja II1459212910
6.Gorica III Velika Gorica1459213010
7.Glina II1459163210
8.Velika Gorica IV1421211374

Izvori:
[5] orsjever.info
[6] orsjever.info, wayback
[7] natjecanja.hos-cvf.hr

Sjever

[uredi | uredi kôd]
mjklubutpobporset+set-bod
1.Ivanec II18171511334
2.Totovec18153481330
3.Cratis II Varaždin18153461830
4.Ludbreg18126443024
5.Bedex II Bedekovčina18108363320
6.Plavi II Peklenica18810394116
7.Vinica18513284010
8.Kaštel II Pribislavec1841427448
9.Cratis III Varaždin1821611484
10.Toplice Varaždinske Toplice1821611514

Izvori:
[8] osvz.hr

Zapad

[uredi | uredi kôd]
mjklubutpobporset+set-bod
1.Samobor18171511434
2.Medveščak III Zagreb18153501730
3.Nebo III Zaprešić18144482128
4.Dinamo III Zagreb1899313618
5.Olimpik III Zagreb18810323716
6.Dubrava III Zagreb18810313616
7.Mladost IV Zagreb18711273614
8.Dinamo IV Zagreb18711294014
9.Multibibus Zagreb1841417438
10.Foresta Zagreb1811715512

Izvori:
[9] orsjever.info
[10] orsjever.info, wayback
[11] natjecanja.hos-cvf.hr

3. liga – Regija Zapad

[uredi | uredi kôd]
mjklubutpobporset+set-bod
1.Turnić Rijeka6421688
2.Kastav 199864214108
3.Gornja Vežica Rijeka53212106
4.OKOA Petica Rijeka5051150
bez jedne utakmice

Izvori:
[12] natjecanja.hos-cvf.hr

Povezani članci

[uredi | uredi kôd]

Vanjske poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]

  1. ↑ natjecanja.hos-cvf.hr, 3. LIGA - REGIJA ISTOK (2023./2024.), pristupljeno 15. rujna 2024.
  2. ↑ orsjever.info, 3. Hrvatska odbojkaška liga / sezona 2023./2024. / Skupina ISTOK  Arhivirana inačica izvorne stranice od 30. kolovoza 2024. (Wayback Machine), pristupljeno 15. kolovoza 2024.
  3. ↑ orsjever.info, 3. Hrvatska odbojkaška liga / sezona 2023./2024. / Skupina ISTOK, wayback arhiva od 19. svibnja 2024.
  4. ↑ natjecanja.hos-cvf.hr, 3. hrvatska odbojkaška liga – sjever (skupina istok) – seniorke (2023./2024.), pristupljeno 15. kolovoza 2024.
  5. ↑ orsjever.info, 3. Hrvatska odbojkaška liga / sezona 2023./2024. / Skupina JUG  Arhivirana inačica izvorne stranice od 26. studenoga 2024. (Wayback Machine), pristupljeno 15. kolovoza 2024.
  6. ↑ orsjever.info, 3. Hrvatska odbojkaška liga / sezona 2023./2024. / Skupina JUG, wayback arhiva od 19. svibnja 2024.
  7. ↑ natjecanja.hos-cvf.hr, 3. hrvatska odbojkaška liga – sjever (skupina jug – seniorke (2023./2024.), pristupljeno 15. kolovoza 2024.
  8. ↑ osvz.hr, 3.HOL sjever-skupina sjever – seniorke (2023./2024.), pristupljeno 15. listopada 2024.
  9. ↑ orsjever.info, 3. Hrvatska odbojkaška liga / sezona 2023./2024. / Skupina ZAPAD  Arhivirana inačica izvorne stranice od 30. kolovoza 2024. (Wayback Machine), pristupljeno 15. kolovoza 2024.
  10. ↑ orsjever.info, 3. Hrvatska odbojkaška liga / sezona 2023./2024. / Skupina ZAPAD, wayback arhiva od 19. svibnja 2024.
  11. ↑ natjecanja.hos-cvf.hr, 3. hrvatska odbojkaška liga – sjever (skupina zapad – seniorke (2023./2024.), pristupljeno 15. kolovoza 2024.
  12. ↑ natjecanja.hos-cvf.hr, 3. LIGA - REGIJA ZAPAD – seniorke (2023./2024.), pristupljeno 15. kolovoza 2024.
Članak 5. rang HOL za žene 2023./24. koji govori o odbojci je mrva: začetak enciklopedijskog članka. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Wikipedije.