Prijeđi na sadržaj

Općinska B nogometna liga Ludbreg 1982./83.

Izvor: Wikipedija

"Općinska B nogometna liga Ludbreg" za sezonu 1982./83. je bila drugi stupanj općinske lige ONS Ludbreg, te liga osmog stupnja nogometnog prvenstva Jugoslavije.
Sudjelovalo je ukupno 12 klubova, a prvak je bio "Karlovec" iz Karlovca Ludbreškog.

Ljestvica

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-bod
1.Karlovec (Karlovec Ludbreški)181512752631
2.Proleter Mali Bukovec181305593826
3.Komarnica (Komarnica Ludbreška)181116594623
4.Razvitak Čičkovina181026764122
5.Dinamo Apatija181026543522
6.Croatia Dubovica18918615319
7.Poljoprivednik Kapela Podravska18729556016
8.Sloboda Županec186210356312 (-2)
9.Bednja Slanje182016241184
10.Kalnik Čukovec18111632803
Podravina II Ludbreg18829646218
Partizan Poljanec odustali tijekom sezone

Rezultatska križaljka

[uredi | uredi kôd]
kraticaklubBEDCRODINKALKARKOMPOLJPRORAZSLOPAR POD
BED Bednja Slanje
CRO Croatia Dubovica
DIN Dinamo Apatija
KAL Kalnik Čukovec
KAR Karlovec (Karlovec Ludbreški)
KOM Komarnica (Komarnica Ludbreška)
POLJ Poljoprivednik Kapela Podravska
PRO Proleter Mali Bukovec
RAZ Razvitak Čičkovina
SLO Sloboda Županec
PAR Partizan Poljanec
POD Podravina II Ludbreg

podebljan rezultat - utakmice od 1. do 11. kola (1. utakmica između klubova)
rezultat normalne debljine - utakmice od 12. do 22. kola (2. utakmica između klubova)
rezultat nakošen - nije vidljiv redoslijed odigravanja međusobnih utakmica iz dostupnih izvora
rezultat smanjen * - iz dostupnih izvora nije uočljiv domaćin susreta
prekrižen rezultat - poništena ili brisana utakmica
p - utakmica prekinuta
3:0 p.f. / 0:3 p.f. - rezultat 3:0 bez borbe

Izvori:

Povezani članci

[uredi | uredi kôd]

Vanjske poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]