Prijeđi na sadržaj

Prvenstvo Skopskog loptačkog podsaveza 1936./37.

Izvor: Wikipedija
Prvenstvo Skopskog loptačkog podsaveza
sezona 1936./37.
Izdanje 10.
Država Kraljevina Jugoslavija
Prvaci Građanski Skoplje (2. naslov)
1937./38. →

U sezoni 1936./37. Skopski loptački podsavez organizirao je deseto izdanje prvenstva podsaveza.

Skopska župa

[uredi | uredi kôd]

1. razred

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-kvocbod
1.Građanski Skoplje10100044152,93320
2.Slavija Skoplje1071222102,20015
3.Jug Skoplje1051421151,40011
4.Hajduk Skoplje1031610300,3337
5.SSK Skoplje1021719300,6335
6.Vardar Skoplje1010916320,5002
Izvori:[1]

Prvenstvo provincije

[uredi | uredi kôd]

Finale za prvaka

[uredi | uredi kôd]

Poveznice

[uredi | uredi kôd]

Vanjske poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]