Prijeđi na sadržaj
Glavni izbornik
Glavni izbornik
premjesti
sakrij
Orijentacija
Glavna stranica
Sadržaj
Slučajna stranica
Nedavne promjene
Kafić
Pomoć
Donacije
Traži
Traži
Stvori račun
Prijavi se
Osobni alati
Stvori račun
Prijavi se
Stranice za neprijavljene suradnike
saznajte više
Doprinosi
Razgovor
Sadržaj
premjesti
sakrij
Početak
1
Skupina A
Sadržaj cjeline Skupina A
1.1
Angola
1.2
Kina
1.3
SAD
1.4
Češka
1.5
Hrvatska
1.6
Turska
2
Skupina B
Sadržaj cjeline Skupina B
2.1
Australija
2.2
Brazil
2.3
Velika Britanija
2.4
Rusija
2.5
Kanada
2.6
Francuska
Prikaz sadržaja stranice
Košarka na OI 2012. – sastavi (žene)
5 jezika
English
Français
Italiano
Русский
Svenska
Uredi poveznice
Stranica
Razgovor
hrvatski
Čitaj
Uredi
Uredi kôd
Vidi povijest
Pomagala
Pomagala
premjesti
sakrij
Radnje
Čitaj
Uredi
Uredi kôd
Vidi povijest
Razno
Što vodi ovamo
Povezane promjene
Postavi datoteku
Posebne stranice
Trajna poveznica
Podatci o stranici
Citiraj ovu stranicu
Skraćeni URL
Preuzmi QR kôd
Stavka na Wikipodatcima
Ispis/izvoz
Stvori knjigu
Preuzmi kao PDF
Inačica za ispis
Izvor: Wikipedija
Podrobniji članak o temi:
Košarka na OI 2012. – žene
Košarka na OI 2012. – sastavi (žene)
Ovaj članak sadrži
pogrešno napisane
wikipoveznice
.
Wikipoveznice treba popraviti u skladu s
uputama.
Skupina A
[
uredi
|
uredi kôd
]
Angola
[
uredi
|
uredi kôd
]
Ime i prezime
Klub
Catarina Camufal
Inter-Clube de Luanda
Angela Cardoso
Primero de Agosto
Fineza Eusébio
Desportivo 1. de Agosto Luanda
Mandalena Felix
Desportivo 1. de Agosto Luanda
Ngiendula Filipe
Inter-Clube de Luanda
Sonia Guadalupe
Inter-Clube de Luanda
Felizarda Jorge
Desportivo 1. de Agosto Luanda
Nadir Manuel
Inter-Clube de Luanda
Nassecela Mauricio
Desportivo 1. de Agosto Luanda
Luzia Simão
slobodna igračica
Luisa Tomas
Inter-Clube de Luanda
Astrida Vicente
Inter-Clube de Luanda
Anibal Moreira
Kina
[
uredi
|
uredi kôd
]
Ime i prezime
Klub
Čen Nan
Bayi China Telecom
Čen Ksiaoli
Liaoning Baocheng
Gao Song
Heilongjiang Zhenning
Guan Ksin
Beijing Shougang
Dži Janjan
Heilongjiang Zhenning
Li Šanšan
Jiangsu Nangang
Ma Zengju
Liaoning Baocheng
Miao Ližie
Shenyang Army Sanyang
Song Ksiaoun
Bayi China Telecom
Vei Vei
Beijing Shougang
Žang Fan
Shenyang Army Sanyang
Žao Šuang
Shenyang Army Sanyang
Sun Fengvu
SAD
[
uredi
|
uredi kôd
]
Ime i prezime
Klub
Seimone Augustus
Minnesota Lynx
Sue Bird
Seattle Storm
Swin Cash
Chicago Sky
Tamika Catchings
Indiana Fever
Tina Charles
Connecticut Sun
Sylvia Fowles
Chicago Sky
Asjha Jones
Connecticut Sun
Angel McCoughtry
Atlanta Dream
Maya Moore
Minnesota Lynx
Candace Parker
Los Angeles Sparks
Diana Taurasi
Phoenix Mercury
Lindsay Whalen
Minnesota Lynx
Geno Auriemma
Connectitut University
Češka
[
uredi
|
uredi kôd
]
Ime i prezime
Klub
Lenka Bartáková
VS Prag
Kateřina Bartoňová
VS Prag
Ilona Burgrová
ZVVZ USK Praha
Kateřina Elhotová
ZVVZ USK Praha
Alena Hanušová
Frisco SIKA Brno
Hana Horáková
UMMC Ekaterinburg
Petra Kulichová
Good Angels Košice
Tereza Pecková
Frisco SIKA Brno
Jana Veselá
Homend Antakya
Eva Vítečková
ZVVZ USK Praha
Katerina Zohnová
USO Mondeville
Michaela Zrůstová
Frisco SIKA Brno
Lubor Blažek
Hrvatska
[
uredi
|
uredi kôd
]
Ime i prezime
Klub
Marija Vrsaljko
Salamanca
Anđa Jelavić
Kayserispor
Luca Ivanković
Jolly JBS
Jelena Ivezić
Gospić
Lisa Karčić
C.D. Zamarat
Ana Lelas
Lattes Montpellier
Mirna Mazić
Novi Zagreb
Sandra Mandir
Gospić
Antonija Mišura
Jolly JBS
Emanuela Salopek
Novi Zagreb
Iva Slišković
Rivas Ecópolis
Iva Ciglar
Perpignan Basket
Stipe Bralić
Gospić
Turska
[
uredi
|
uredi kôd
]
Ime i prezime
Klub
Tuğba Palazoğlu
Galatasaray Medical Park
Yasemin Dalgalar
Fenerbahçe Women's Basketball
Birsel Vardarlı
Fenerbahçe Women's Basketball
Nilay Kartaltepe
Botaş SK
Tuğçe Canıtez
Westmont College
Esmeral Tunçluer
Fenerbahçe Women's Basketball
Işıl Alben
Galatasaray Medical Park
Nevriye Yılmaz
Fenerbahçe Women's Basketball
Kuanitra Hollingsworth
Uni Seat Györ
Yasemin Horasan
Beşiktaş Cola Turka
Şaziye İvegin
Galatasaray Medical Park
Bahar Çağlar
Galatasaray Medical Park
Ceyhun Yıldızoğlu
Skupina B
[
uredi
|
uredi kôd
]
Australija
[
uredi
|
uredi kôd
]
Ime i prezime
Klub
Suzy Batkovic
Adelaide Lighting
Abby Bishop
Perpignan Basket
Liz Cambage
Tulsa Shock
Kristi Harrower
Bendigo Spirit
Laura Hodges
Geas Basket
Lauren Jackson
Seattle Storm
Rachel Jarry
Bulleen Boomers
Kathleen MacLeod
Dandenong Rangers
Jenna O'Hea
Dandenong Rangers
Samantha Richards
Bulleen Boomers
Jennifer Screen
Adelaide Lighting
Belinda Snell
CCC Polkowice
Carrie Graf
Brazil
[
uredi
|
uredi kôd
]
Ime i prezime
Klub
Adriana Moisés Pinto
Pallacanestro Faenza
Karla Costa
Vivosabor/Unimed/Folhamatic/Americana
Patrícia Ferreira
Ourinhos Basquete
Joice de Souza
Ourinhos Basquete
Izi Castro Marques
Maranhão Basquete
Franciele Nascimento
Txingudi Saski Balio Elkartea
Silvia Rocha
Ourinhos Basquete
Clarrisa dos Santos
Ourinhos Basquete
Damiris Dantas do Amaral
Minnesota Lynx
Nádia Colhado
Santo André/Semasa
Érika de Souza
Atlanta Dream
Tássia Carcavalli
Vivosabor/Unimed/Folhamatic/Americana
Luiz Cláudio Tarallo
Velika Britanija
[
uredi
|
uredi kôd
]
Ime i prezime
Klub
Dominique Allen
Oral Roberts University
Rose Anderson
University of Central Oklahoma
Kim Butler
Palacio de Congresos de Ibiza
Stef Collins
UWIC Archers
Temi Fagbenle
Harvard University
Chantelle Handy
Aris Solun
Jo Leedham
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
Julie Page
ESB Villeneuve-d’Ascq
Natalie Stafford
Sydney Flames
Azania Stewart
University of Florida
Rachael Vanderwal
University of Limerick
Jenaya Wade-Fray
bez kluba
Tom Maher
Rusija
[
uredi
|
uredi kôd
]
Ime i prezime
Klub
Olga Artešina
UMMC Ekaterinburg
Jevgenija Beljakova
Chevakata Vologda
Elena Dalinočkina
Chevakata Vologda
Nadežda Grišaeva
slobodna igračica
Becky Hammon
Spartak Moskva
Ilona Korstin
Spartak Moskva
Marina Kuzina
Dinamo Moskva
Irina Osipova
Spartak Moskva
Ana Petrakova
Dinamo Kursk
Natalija Vieru
Spartak Moskva
Natalija Vodopijanova
Dinamo Kursk
Natalija Žedik
Spartak Sankt Peterburg
Boris Sokolovsky
Kanada
[
uredi
|
uredi kôd
]
Ime i prezime
Klub
Natalie Achonwa
University of Notre Dame
Chelsea Aubry
Bendigo Spirit
Miranda Ayim
Istanbul Universitesi SK
Teresa Gabriel
bez kluba
Lizanne Murphy
Tarbes Gespe Bigorre
Krista Phillips
Dandendong Rangers
Courtnay Pilypaitis
VICI Aistes Kaunas
Michelle Plouffe
University of Utah
Kim Smith
bez kluba
Alisha Tatham
bez kluba
Tamara Tatham
SV Halle Lions
Shona Thorburn
Uni Girona CB
Allison McNeill
Francuska
[
uredi
|
uredi kôd
]
Ime i prezime
Klub
Clémence Beikes
Union Hainaut
Jennifer Digbeu
ESB Villeneuve-d’Ascq
Céline Dumerc
CJM Bourges Basketq
Elodie Godin
Taranto Cras Basketq
Emilie Gomis
ESB Villeneuve-d’Ascq
Sandrine Gruda
UMMC Ekaterinburg
Marion Laborde
Basket Landes
Edwige Lawson-Wade
Lattes-Maurin Montpellier
Florence Lepron
Tarbes Gespe Bigorre
Endéné Miyem
CJM Bourges Basket
Emmeline Ndongue
CJM Bourges Basket
Isabelle Yacoubou
Spartak Moskva
Pierre Vincent
Kategorije
:
Potrebno popraviti wikipoveznice
Košarka na OI 2012.
Ograničenje širine teksta