1. ŽNL Osječko-baranjska 2012./13.

Izvor: Wikipedija
Prijeđi na navigaciju Prijeđi na pretraživanje

Prvenstvo je osvojio NK Vihor Jelisavac i izborio plasman u Međužupanijsku nogometnu ligu Osijek-Vinkovci. Iz lige su u 2. ŽNL Osječko-baranjsku ispali NK Vitez '92 Antunovac, NK Omladinac Petrijevci i NK Mladost Črnkovci.

Tablica[uredi | uredi kôd]

Mj. Klub Sus. Pobj. Nerj. Por. GR. Bod.
1. NK Vihor Jelisavac 30 20 8 2 83:28 68 1
2. NK Borac Kneževi Vinogradi 30 21 5 4 84:29 68 1
3. HNK Radnički Mece 30 17 9 4 67:33 60
4. NK Darda 30 16 4 10 60:37 52
5. NK Viljevo 30 11 10 9 50:44 43
6. NK Slavonac Tenja 30 11 9 10 72:53 42
7. NK Croatia Velimirovac 30 11 8 11 48:59 41
8. NK Jedinstvo Donji Miholjac 30 11 5 14 53:46 38
9. NK Kešinci 30 11 4 15 48:68 37
10. NK Mursa-Zanatlija Osijek 30 9 9 12 42:54 36
11. NK BSK Termia Bizovac 30 10 5 15 51:63 35
12. HNK Bilje 30 9 7 14 38:59 34
13. NK Mladost Đakovačka Satnica 30 10 4 16 38:63 34
14. NK Vitez '92 Antunovac 30 9 4 17 42:68 31 [relegated]
15. NK Omladinac Petrijevci 30 8 3 19 33:76 27 [relegated]
16. NK Mladost Črnkovci 30 7 4 19 37:66 25 [relegated]

Rezultati[uredi | uredi kôd]

1. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Kešinci - NK Slavonac Tenja 1:4
NK Omladinac Petrijevci - NK Croatia Velimirovac 1:1
HNK Bilje - NK Mladost Đakovačka Satnica 1:4
NK Darda - NK Vitez '92 Antunovac 3:0
NK Mursa-Zanatlija Osijek - HNK Radnički Mece 1:4
NK Mladost Črnkovci - NK BSK Termia Bizovac 3:3
NK Viljevo - NK Borac Kneževi Vinogradi 2:2
NK Vihor Jelisavac - NK Jedinstvo Donji Miholjac 3:0

2. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - NK Viljevo 0:0
NK Borac Kneževi Vinogradi - NK Mladost Črnkovci 3:3
NK BSK Termia Bizovac - NK Mursa-Zanatlija Osijek 2:1
HNK Radnički Mece - NK Darda 2:2
NK Vitez '92 Antunovac - HNK Bilje 2:1
NK Mladost Đakovačka Satnica - NK Omladinac Petrijevci 4:2
NK Croatia Velimirovac - NK Kešinci 4:1
NK Jedinstvo Donji Miholjac - NK Slavonac Tenja 0:2

3. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Mladost Črnkovci - NK Vihor Jelisavac 2:4
NK Mursa-Zanatlija Osijek - NK Borac Kneževi Vinogradi 2:4
NK Darda - NK BSK Termia Bizovac 2:0
HNK Bilje - HNK Radnički Mece 0:4
NK Omladinac Petrijevci - NK Vitez '92 Antunovac 3:0
NK Kešinci - NK Mladost Đakovačka Satnica 2:1
NK Slavonac Tenja - NK Croatia Velimirovac 4:0
NK Viljevo - NK Jedinstvo Donji Miholjac 1:1

4. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - NK Mursa-Zanatlija Osijek 1:0
NK Viljevo - NK Mladost Črnkovci 3:1
NK Borac Kneževi Vinogradi - NK Darda 4:0
NK BSK Termia Bizovac - HNK Bilje 2:1
HNK Radnički Mece - NK Omladinac Petrijevci 7:0
NK Vitez '92 Antunovac - NK Kešinci 2:1
NK Mladost Đakovačka Satnica - NK Slavonac Tenja 0:5
NK Jedinstvo Donji Miholjac - NK Croatia Velimirovac 5:1

5. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Darda - NK Vihor Jelisavac 2:2
NK Mursa-Zanatlija Osijek - NK Viljevo 2:1
HNK Bilje - NK Borac Kneževi Vinogradi 1:1
NK Omladinac Petrijevci - NK BSK Termia Bizovac 0:2
NK Kešinci - HNK Radnički Mece 1:1
NK Slavonac Tenja - NK Vitez '92 Antunovac 2:2
NK Croatia Velimirovac - NK Mladost Đakovačka Satnica 3:0
NK Mladost Črnkovci - NK Jedinstvo Donji Miholjac 1:2

6. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - HNK Bilje 5:0
NK Viljevo - NK Darda 1:2
NK Mladost Črnkovci - NK Mursa-Zanatlija Osijek 3:3
NK Borac Kneževi Vinogradi - NK Omladinac Petrijevci 4:1
NK BSK Termia Bizovac - NK Kešinci 1:1
HNK Radnički Mece - NK Slavonac Tenja 0:0
NK Vitez '92 Antunovac - NK Croatia Velimirovac 1:2
NK Jedinstvo Donji Miholjac - NK Mladost Đakovačka Satnica 1:0

7. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Omladinac Petrijevci - NK Vihor Jelisavac 1:7
HNK Bilje - NK Viljevo 3:2
NK Darda - NK Mladost Črnkovci 3:1
NK Kešinci - NK Borac Kneževi Vinogradi 2:0
NK Slavonac Tenja - NK BSK Termia Bizovac 4:4
NK Croatia Velimirovac - HNK Radnički Mece 2:0
NK Mladost Đakovačka Satnica - NK Vitez '92 Antunovac 1:0
NK Mursa-Zanatlija Osijek - NK Jedinstvo Donji Miholjac 1:0

8. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - NK Kešinci 4:0
NK Viljevo - NK Omladinac Petrijevci 4:0
NK Mladost Črnkovci - HNK Bilje 0:0
NK Mursa-Zanatlija Osijek - NK Darda 1:1
NK Borac Kneževi Vinogradi - NK Slavonac Tenja 3:1
NK BSK Termia Bizovac - NK Croatia Velimirovac 2:0
HNK Radnički Mece - NK Mladost Đakovačka Satnica 2:0
NK Jedinstvo Donji Miholjac - NK Vitez '92 Antunovac 4:1

9. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Slavonac Tenja - NK Vihor Jelisavac 1:2
NK Kešinci - NK Viljevo 1:0
NK Omladinac Petrijevci - NK Mladost Črnkovci 4:0
HNK Bilje - NK Mursa-Zanatlija Osijek 0:0
NK Croatia Velimirovac - NK Borac Kneževi Vinogradi 1:8
NK Mladost Đakovačka Satnica - NK BSK Termia Bizovac 1:1
NK Vitez '92 Antunovac - HNK Radnički Mece 2:2
NK Darda - NK Jedinstvo Donji Miholjac 2:0

10. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - NK Croatia Velimirovac 1:1
NK Viljevo - NK Slavonac Tenja 2:2
NK Mladost Črnkovci - NK Kešinci 4:1
NK Mursa-Zanatlija Osijek - NK Omladinac Petrijevci 2:1
NK Darda - HNK Bilje 7:0
NK Borac Kneževi Vinogradi - NK Mladost Đakovačka Satnica 4:0
NK BSK Termia Bizovac - NK Vitez '92 Antunovac 4:0
NK Jedinstvo Donji Miholjac - HNK Radnički Mece 1:1

11. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Mladost Đakovačka Satnica - NK Vihor Jelisavac 0:3 2
NK Croatia Velimirovac - NK Viljevo 1:1
NK Slavonac Tenja - NK Mladost Črnkovci 3:1
NK Kešinci - NK Mursa-Zanatlija Osijek 2:1
NK Omladinac Petrijevci - NK Darda 1:0
NK Vitez '92 Antunovac - NK Borac Kneževi Vinogradi 1:3
HNK Radnički Mece - NK BSK Termia Bizovac 2:0
HNK Bilje - NK Jedinstvo Donji Miholjac 1:1

12. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - NK Vitez '92 Antunovac 4:0
NK Viljevo - NK Mladost Đakovačka Satnica 4:3
NK Mladost Črnkovci - NK Croatia Velimirovac 1:0
NK Mursa-Zanatlija Osijek - NK Slavonac Tenja 1:8
NK Darda - NK Kešinci 4:0
HNK Bilje - NK Omladinac Petrijevci 1:0
NK Borac Kneževi Vinogradi - HNK Radnički Mece 1:2
NK Jedinstvo Donji Miholjac - NK BSK Termia Bizovac 4:2

13. kolo[uredi | uredi kôd]

HNK Radnički Mece - NK Vihor Jelisavac 0:0
NK Vitez '92 Antunovac - NK Viljevo 2:2
NK Mladost Đakovačka Satnica - NK Mladost Črnkovci 0:1
NK Croatia Velimirovac - NK Mursa-Zanatlija Osijek 1:1
NK Slavonac Tenja - NK Darda 3:1
NK Kešinci - HNK Bilje 3:1
NK BSK Termia Bizovac - NK Borac Kneževi Vinogradi 1:4
NK Omladinac Petrijevci - NK Jedinstvo Donji Miholjac 1:2

14. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - NK BSK Termia Bizovac 3:1
NK Viljevo - HNK Radnički Mece 2:0
NK Mladost Črnkovci - NK Vitez '92 Antunovac 4:2
NK Mursa-Zanatlija Osijek - NK Mladost Đakovačka Satnica 2:2
NK Darda - NK Croatia Velimirovac 3:0
HNK Bilje - NK Slavonac Tenja 3:3
NK Omladinac Petrijevci - NK Kešinci 0:0
NK Jedinstvo Donji Miholjac - NK Borac Kneževi Vinogradi 1:2

15. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Borac Kneževi Vinogradi - NK Vihor Jelisavac 0:0
NK BSK Termia Bizovac - NK Viljevo 0:1
HNK Radnički Mece - NK Mladost Črnkovci 2:0
NK Vitez '92 Antunovac - NK Mursa-Zanatlija Osijek 1:1
NK Mladost Đakovačka Satnica - NK Darda 3:1
NK Croatia Velimirovac - HNK Bilje 1:0
NK Slavonac Tenja - NK Omladinac Petrijevci 8:2
NK Kešinci - NK Jedinstvo Donji Miholjac 2:1

16. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Slavonac Tenja - NK Kešinci 7:1
NK Croatia Velimirovac - NK Omladinac Petrijevci 2:0
NK Mladost Đakovačka Satnica - HNK Bilje 1:2
NK Vitez '92 Antunovac - NK Darda 1:2
HNK Radnički Mece - NK Mursa-Zanatlija Osijek 4:1
NK BSK Termia Bizovac - NK Mladost Črnkovci 1:0
NK Borac Kneževi Vinogradi - NK Viljevo 2:0
NK Jedinstvo Donji Miholjac - NK Vihor Jelisavac 1:2

17. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Viljevo - NK Vihor Jelisavac 0:1
NK Mladost Črnkovci - NK Borac Kneževi Vinogradi 0:3
NK Mursa-Zanatlija Osijek - NK BSK Termia Bizovac 3:1
NK Darda - HNK Radnički Mece 3:0
HNK Bilje - NK Vitez '92 Antunovac 4:1
NK Omladinac Petrijevci - NK Mladost Đakovačka Satnica 1:2
NK Kešinci - NK Croatia Velimirovac 2:2
NK Slavonac Tenja - NK Jedinstvo Donji Miholjac 1:1

18. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - NK Mladost Črnkovci 5:1
NK Borac Kneževi Vinogradi - NK Mursa-Zanatlija Osijek 0:0
NK BSK Termia Bizovac - NK Darda 1:2
HNK Radnički Mece - HNK Bilje 5:2
NK Vitez '92 Antunovac - NK Omladinac Petrijevci 0:1
NK Mladost Đakovačka Satnica - NK Kešinci 3:1
NK Croatia Velimirovac - NK Slavonac Tenja 4:4
NK Jedinstvo Donji Miholjac - NK Viljevo 8:0

19. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Mursa-Zanatlija Osijek - NK Vihor Jelisavac 1:4
NK Mladost Črnkovci - NK Viljevo 2:0
NK Darda - NK Borac Kneževi Vinogradi 1:3
HNK Bilje - NK BSK Termia Bizovac 2:3
NK Omladinac Petrijevci - HNK Radnički Mece 0:1
NK Kešinci - NK Vitez '92 Antunovac 5:2
NK Slavonac Tenja - NK Mladost Đakovačka Satnica 0:0
NK Croatia Velimirovac - NK Jedinstvo Donji Miholjac 3:2

20. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - NK Darda 3:1
NK Viljevo - NK Mursa-Zanatlija Osijek 2:2
NK Borac Kneževi Vinogradi - HNK Bilje 4:0
NK BSK Termia Bizovac - NK Omladinac Petrijevci 6:0
HNK Radnički Mece - NK Kešinci 2:0
NK Vitez '92 Antunovac - NK Slavonac Tenja 2:0
NK Mladost Đakovačka Satnica - NK Croatia Velimirovac 4:2
NK Jedinstvo Donji Miholjac - NK Mladost Črnkovci 2:0

21. kolo[uredi | uredi kôd]

HNK Bilje - NK Vihor Jelisavac 1:1
NK Darda - NK Viljevo 0:2
NK Mursa-Zanatlija Osijek - NK Mladost Črnkovci 2:0
NK Omladinac Petrijevci - NK Borac Kneževi Vinogradi 0:3
NK Kešinci - NK BSK Termia Bizovac 5:0
NK Slavonac Tenja - HNK Radnički Mece 0:2
NK Croatia Velimirovac - NK Vitez '92 Antunovac 2:1
NK Mladost Đakovačka Satnica - NK Jedinstvo Donji Miholjac 2:1

22. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - NK Omladinac Petrijevci 5:1
NK Viljevo - HNK Bilje 1:1
NK Mladost Črnkovci - NK Darda 0:2
NK Borac Kneževi Vinogradi - NK Kešinci 3:0
NK BSK Termia Bizovac - NK Slavonac Tenja 3:2
HNK Radnički Mece - NK Croatia Velimirovac 1:1
NK Vitez '92 Antunovac - NK Mladost Đakovačka Satnica 4:0
NK Jedinstvo Donji Miholjac - NK Mursa-Zanatlija Osijek 1:4

23. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Kešinci - NK Vihor Jelisavac 4:1
NK Omladinac Petrijevci - NK Viljevo 1:1
HNK Bilje - NK Mladost Črnkovci 2:0
NK Darda - NK Mursa-Zanatlija Osijek 0:1
NK Slavonac Tenja - NK Borac Kneževi Vinogradi 1:2
NK Croatia Velimirovac - NK BSK Termia Bizovac 2:1
NK Mladost Đakovačka Satnica - HNK Radnički Mece 1:1
NK Vitez '92 Antunovac - NK Jedinstvo Donji Miholjac 2:0

24. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - NK Slavonac Tenja 4:0
NK Viljevo - NK Kešinci 3:1
NK Mladost Črnkovci - NK Omladinac Petrijevci 2:4
NK Mursa-Zanatlija Osijek - HNK Bilje 0:1
NK Borac Kneževi Vinogradi - NK Croatia Velimirovac 2:0
NK BSK Termia Bizovac - NK Mladost Đakovačka Satnica 5:1
HNK Radnički Mece - NK Vitez '92 Antunovac 3:2
NK Jedinstvo Donji Miholjac - NK Darda 1:1

25. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Croatia Velimirovac - NK Vihor Jelisavac 2:2
NK Slavonac Tenja - NK Viljevo 0:2
NK Kešinci - NK Mladost Črnkovci 2:1
NK Omladinac Petrijevci - NK Mursa-Zanatlija Osijek 1:0
HNK Bilje - NK Darda 2:1
NK Mladost Đakovačka Satnica - NK Borac Kneževi Vinogradi 0:3
NK Vitez '92 Antunovac - NK BSK Termia Bizovac 5:1
HNK Radnički Mece - NK Jedinstvo Donji Miholjac 3:1

26. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - NK Mladost Đakovačka Satnica 6:0
NK Viljevo - NK Croatia Velimirovac 2:1
NK Mladost Črnkovci - NK Slavonac Tenja 2:1
NK Mursa-Zanatlija Osijek - NK Kešinci 3:1
NK Darda - NK Omladinac Petrijevci 3:1
NK Borac Kneževi Vinogradi - NK Vitez '92 Antunovac 5:0
NK BSK Termia Bizovac - HNK Radnički Mece 1:3
NK Jedinstvo Donji Miholjac - HNK Bilje 2:1

27. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vitez '92 Antunovac - NK Vihor Jelisavac 3:2
NK Mladost Đakovačka Satnica - NK Viljevo 2:1
NK Croatia Velimirovac - NK Mladost Črnkovci 5:1
NK Slavonac Tenja - NK Mursa-Zanatlija Osijek 2:2
NK Kešinci - NK Darda 3:4
NK Omladinac Petrijevci - HNK Bilje 2:1
HNK Radnički Mece - NK Borac Kneževi Vinogradi 7:3
NK BSK Termia Bizovac - NK Jedinstvo Donji Miholjac 0:3

28. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - HNK Radnički Mece 3:3
NK Viljevo - NK Vitez '92 Antunovac 6:0
NK Mladost Črnkovci - NK Mladost Đakovačka Satnica 2:1
NK Mursa-Zanatlija Osijek - NK Croatia Velimirovac 4:2
NK Darda - NK Slavonac Tenja 5:0
HNK Bilje - NK Kešinci 2:1
NK Borac Kneževi Vinogradi - NK BSK Termia Bizovac 3:0
NK Jedinstvo Donji Miholjac - NK Omladinac Petrijevci 1:2

29. kolo[uredi | uredi kôd]

NK BSK Termia Bizovac - NK Vihor Jelisavac 1:3
HNK Radnički Mece - NK Viljevo 1:2
NK Vitez '92 Antunovac - NK Mladost Črnkovci 1:0
NK Mladost Đakovačka Satnica - NK Mursa-Zanatlija Osijek 2:0
NK Croatia Velimirovac - NK Darda 1:0
NK Slavonac Tenja - HNK Bilje 1:0
NK Kešinci - NK Omladinac Petrijevci 4:1
NK Borac Kneževi Vinogradi - NK Jedinstvo Donji Miholjac 4:0

30. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Vihor Jelisavac - NK Borac Kneževi Vinogradi 2:1
NK Viljevo - NK BSK Termia Bizovac 2:2
NK Mladost Črnkovci - HNK Radnički Mece 1:2
NK Mursa-Zanatlija Osijek - NK Vitez '92 Antunovac 0:2
NK Darda - NK Mladost Đakovačka Satnica 2:0
HNK Bilje - NK Croatia Velimirovac 4:1
NK Omladinac Petrijevci - NK Slavonac Tenja 1:3
NK Jedinstvo Donji Miholjac - NK Kešinci 6:0

Bilješke[uredi | uredi kôd]

  1. 1 Iako je NK Borac Kneževi Vinogradi imao bolju gol-razliku, prvak je postao NK Vihor Jelisavac zbog boljeg rezultata u međusobnim susretima (2:1 i 0:0)
  2. 2 Utakmica registrirana službenim rezultatom 0:3

Izvori[uredi | uredi kôd]