Prijeđi na sadržaj

1. B HOL za žene 2006./07.

Izvor: Wikipedija

1. B hrvatska odbojkaška liga je predstavljala drugi stupanj odbojkaškog prvenstva Hrvatske za žene u sezoni 2006./07.
Sudjelovalo je 12 klubova, a prvak je bila "Mladost" iz Duge Rese.

Ljestvica

[uredi | uredi kôd]
mjklubutpobporset+set-bod
1.Mladost Duga Resa22202621660
2.Bjelovar22166542448
3.Zadar21138443738
4.Rovinj221111474036
5.Donji Miholjac221111423934
6.Kaštela DC II (Kaštel Stari)211011373930
7.Cvijeta Zuzorić 1971 Dubrovnik211110403528
8.Marina Kaštela (Kaštel Gomilica)22913375026
9.Retfala Osijek22715375126
10.Drenova Rijeka22913324724
11.Novi Zagreb22715345024
12.Belišće21615265217
  • ljestvica bez rezultata dvije utakmice

Unutarnje poveznice

[uredi | uredi kôd]

Vanjske poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]

Članak 1. B HOL za žene 2006./07. koji govori o odbojci je mrva: začetak enciklopedijskog članka. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Wikipedije.