Prijeđi na sadržaj

B-1 Hrvatska košarkaška liga 2015./16.

Izvor: Wikipedija

Ljestvice hrvatske košarkaške B-1 lige za sezonu 2015./16.

Centar

[uredi | uredi kôd]
mjklubutpobporkoš+koš-bod
1.Agrodalm Zagreb222111909136243
2.Fortuna Zaprešić221841734145440
3.Podsused Zagreb221751826157639
4.Auctor Sesvete221751673140039
5.Univers Zagreb221571681142537
6.Sisak229131589170331
7.Ivanić (Ivanić-Grad)228141487176530
8.Ogulin228141519165130
9.Dugo Selo227151533170829
10.Jaska (Jastrebarsko)225171533176927
11.Petrinja224181501182626
12.Novska223191471182025

Istok

[uredi | uredi kôd]
mjklubutpobporkoš+koš-bod
ukupni poredak
1.KA Osijek161511419113931
2.Valpovo161331377114629
3.Orahovica161151281113327
4.Olimp Inspekt Ing Tenja16971214116525
5.Slavonski Brod 194616881301125825
6.Borovo II Vukovar165111148134921
7.Beli Manastir164121088124520
8.Vukovar II16610993111022
9.Našice163131041127319
poredak u konkurenciji
1.KA Osijek1010093073520
2.Orahovica107392469017
3.Olimp Inspekt Ing Tenja106477472616
4.Slavonski Brod 1946105581181015
5.Beli Manastir103768679313
6.Našice101966883411

Poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]
Članak B-1 Hrvatska košarkaška liga 2015./16. koji govori o košarci je mrva: začetak enciklopedijskog članka. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Wikipedije.