Prijeđi na sadržaj

Međuopćinska nogometna liga – Jug 1990./91.

Izvor: Wikipedija

Međuopćinska nogometna liga – Jug u sezoni 1990./91. je predstavljala ligu šestog stupnja nogometnog prvenstva Jugoslavije, a sastojala se od klubova s područja općina Slavonski Brod, Nova Gradiška i Slavonska Požega. Ovo je bila posljednja natjecateljska sezona u Jugoslaviji.
Prvak je bio "Slavonac" - Nova Kapela.

Tablica

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-bod
1.NK Slavonac Nova Kapela261754782139
2.NK Posavac Rušćica26162853534
3.NK Budućnost Rešetari261538683633
4.NK Sloboda Gornji Bogićevci261457493733
5.NK Jakšić261439524731
6.NK Omladinac Staro Topolje2612311345127
7.NK Omladinac Tomica2611411515026
8.NK Kamen Vetovo269512413923
9.NK Borac Sikirevci269512413923
10.NK Psunj Okučani267811375722
11.NK Polet Adžamovci268413426420
12.NK BSK Buk267514335119
13.NK Dinamo Vidovci-Dervišaga266515356417
14.VSK Donja Vrba266515255312

Povezani članci

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]
  • Jurica Bešlić, Goran Đurđević, Vesna Milković, Jelenko Topić: 70 godina nogometa u Vidovcima i Dervišagi, Vidovci - Dervišaga, 2016.