Prijeđi na sadržaj

Nogometna zona ZO Bjelovar 1979./80.

Izvor: Wikipedija

Nogometna zona ZO Bjelovar, također i pod nazivima Nogometna zona Zajednice općina Bjelovar, Zonska nogometna liga ZO Bjelovar za sezonu 1979./80. je predstavljala ligu petog stupnja nogometnog prvenstva Jugoslavije.
Sudjelovalo je 14 klubova, a prvak je bio klub "Lokomotiva" iz Koprivnice.

Ljestvica

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-bod
1.Lokomotiva Koprivnica261835813241
2.Čelik Križevci261466662734
3.Daruvar261295363433
4.Pitomača261385564133 (-1)
5.Borac Drnje261178535229
6.Fenor Nova Rača2612311574527
7.Mladost Ždralovi2611510414127
8.TVIN Virovitica268711494624
9.Hajduk Pakrac267109354024
10.Osvit Đelekovec269611355024
11.Česma Bjelovar268711354823
12.Borac Čazma266515325917
13.Zdenka Veliki Zdenci264616307614
14.Crvena zvezda Obilićevo264616469114
  • Obilićevo – također se iskazivalo i kao Novo Obilićevo. Današnji naziv mjesta je Zvonimirovo.
  • Crvena zvezda – također je pisana i kao Crvena zvijezda

Rezultatska križaljka

[uredi | uredi kôd]
kraticaklubBORČBORDCRZČELČESDARFENHAJLOKMLAOSVPITTVINZDE
BORČ Borac Čazma
BORD Borac Drnje
CRZ Crvena zvezda Obilićevo
ČEL Čelik Križevci
ČES Česma Bjelovar
DAR Daruvar
FEN Fenor Nova Rača
HAJ Hajduk Pakrac
LOK Lokomotiva Koprivnica
MLA Mladost Ždralovi
OSV Osvit Đelekovec
PIT Pitomača
TVIN TVIN Virovitica
ZDE Zdenka Veliki Zdenci

podebljan rezultat - utakmice od 1. do 13. kola (1. utakmica između klubova)
rezultat normalne debljine - utakmice od 14. do 26. kola (2. utakmica između klubova)
rezultat nakošen - nije vidljiv redoslijed odigravanja međusobnih utakmica iz dostupnih izvora
rezultat smanjen * - iz dostupnih izvora nije uočljiv domaćin susreta
prekrižen rezultat - poništena ili brisana utakmica
p - utakmica prekinuta
3:0 p.f. / 0:3 p.f. - rezultat 3:0 bez borbe
n.i. - nije igrano

Izvori:

Povezani članci

[uredi | uredi kôd]

Vanjske poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]