Prijeđi na sadržaj

Nogometna zona ZO Bjelovar 1981./82.

Izvor: Wikipedija

Nogometna zona ZO Bjelovar, također i pod nazivima Nogometna zona Zajednice općina Bjelovar, Zonska nogometna liga ZO Bjelovar za sezonu 1981./82. je predstavljala ligu petog stupnja nogometnog prvenstva Jugoslavije.
Sudjelovalo je 14 klubova, a prvak je bio klub "BSK-Česma" iz Bjelovara.

Ljestvica

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-bod
1.BSK-Česma Bjelovar261943792442
2.Pitomača261565625535 (–1)
3.Lokomotiva Koprivnica261448583532
4.Daruvar261377564732
5.Proleter Garešnički Brestovac261358604331
6.Mladost Ždralovi261088353228
7.Borac Ferdinandovac2612212484726
8.TVIN Virovitica2611312443725
9.Čelik Križevci269512504423
10.Fenor Nova Rača268711505123
11.Hajduk Pakrac269413484622
12.Zdenka Veliki Zdenci266416387016
13.Borac Drnje266416306316
14.Mladost Koprivnički Bregi264418348612

Rezultatska križaljka

[uredi | uredi kôd]
kraticaklubBORDBORFBSKČČELFARFENHAJLOKMLAKBMLAŽPITPROTVINZDE
BORD Borac Drnje
BORF Borac Ferdinandovac
BSKČ BSK-Česma Bjelovar
ČEL Čelik Križevci
DAR Daruvar
FEN Fenor Nova Rača
HAJ Hajduk Pakrac
LOK Lokomotiva Koprivnica
MLAKB Mladost Koprivnički Bregi
MLAŽ Mladost Ždralovi
PIT Pitomača
PRO Proleter Garešnički Brestovac
TVIN TVIN Virovitica
ZDE Zdenka Veliki Zdenci

podebljan rezultat - utakmice od 1. do 13. kola (1. utakmica između klubova)
rezultat normalne debljine - utakmice od 14. do 26. kola (2. utakmica između klubova)
rezultat nakošen - nije vidljiv redoslijed odigravanja međusobnih utakmica iz dostupnih izvora
rezultat smanjen * - iz dostupnih izvora nije uočljiv domaćin susreta
prekrižen rezultat - poništena ili brisana utakmica
p - utakmica prekinuta
3:0 p.f. / 0:3 p.f. - rezultat 3:0 bez borbe
n.i. - nije igrano

Izvori:

Povezani članci

[uredi | uredi kôd]

Vanjske poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]