Prijeđi na sadržaj

Općinska A nogometna liga Ludbreg 1985./86.

Izvor: Wikipedija

"Općinska A nogometna liga Ludbreg" za sezonu 1985./86. je bila prvi stupanj općinske lige ONS Ludbreg, te liga šestog stupnja nogometnog prvenstva Jugoslavije.
Sudjelovalo je 12 klubova, a prvak je bila "Mladost" iz Svetog Petra.

Ljestvica

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-bod
1.Mladost Sveti Petar221453712833
2.Plitvica Selnik221354854031
3.Lunkovec (Lunjkovec)221156534127
4.Podravac Sesvete Ludbreške221138514325
5.Dinamo Apatija221048504924
6.Dinamo Vrbanovec2211011625622
7.Karlovec (Karlovec Ludbreški)22859363921
8.Polet Martijanec229211605820
9.Podravka Struga228311596919
10.Gora Globočec Ludbreški228311518019
11.Omladinac Madaraševac227312436713
12.Podgora Bolfan224216599910

Rezultatska križaljka

[uredi | uredi kôd]
kraticaklubDINADINVGORAKARLUNMLAOMLPLOPOSGPODRAPODRKPOL
DINA Dinamo Apatija
DINV Dinamo Vrbanovec
GORA Gora Globočec Ludbreški
KAR Karlovec (Karlovec Ludbreški)
LUN Lunkovec (Lunjkovec)
MLA Mladost Sveti Petar
OML Omladinac Madaraševac
PLI Plitvica Selnik
PODG Podgora Bolfan
PODRA Podravac Sesvete Ludbreške
PODRK Podravka Struga
POL Polet Martijanec

podebljan rezultat - utakmice od 1. do 11. kola (1. utakmica između klubova)
rezultat normalne debljine - utakmice od 12. do 22. kola (2. utakmica između klubova)
rezultat nakošen - nije vidljiv redoslijed odigravanja međusobnih utakmica iz dostupnih izvora
rezultat smanjen * - iz dostupnih izvora nije uočljiv domaćin susreta
prekrižen rezultat - poništena ili brisana utakmica
p - utakmica prekinuta
3:0 p.f. / 0:3 p.f. - rezultat 3:0 bez borbe

Izvori:

Povezani članci

[uredi | uredi kôd]

Vanjske poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]