Prijeđi na sadržaj

Prvenstvo Hrvatske u boćanju 2014./15.

Izvor: Wikipedija

Prvenstvo Hrvatske u boćanju za sezonu 2014./15.

Prva liga

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.poen+poen-bod
1.Vargon Rijeka18152130716132
2.Zrinjevac Zagreb18151232114731
3.Istra Poreč18141329916929
4.Trio Pazin18111628518323
5.Marinići (Viškovo - Marinići)18102627519322
6.Nada Split18601223223612
7.Pula18601220925912
8.Podhum KVIG Dražice18511218228611
9.Imotski1840141892798
10.Biston Makarska rivijera (Baška Voda)180018414270

Druga liga

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.poen+poen-bod
1.Sokol Dugopolje18114324714926
2.Croatia osiguranje Šibenik18101723215421
3.Komolac18102619520120
4.Gorčina Omiš18101721817820
5.Povljana18100819919720
6.Metković1891821018619
7.Zlatan Otok Hvar1882819620018
8.Stivan (Sutivan)1881920019617
9.HE. Dubrovnik1881920019617
10.Ploče180018803160

Sjever

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.poen+poen-bod
1.Ante Starčević Zagreb18170129310334
2.Marčelji18130524215426
3.Zamet Rijeka18120623416224
4.Lovran18112522716924
5.Sloga Čavle1883718521119
6.Sveti Luka Josipovac1890918221418
7.Sveti Rok Klana18711019919715
8.Istra Aluminij Ročko polje18521117022612
9.Brajda Rijeka1830151512456
10.Čepin181017972992

Treća liga

[uredi | uredi kôd]

Dubrovnik - Neretva

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.poen+poen-bod
1.Umčani1627
2.Slivno (Slivno - Metković)1620
3.Donji Brgat1619
4.Rijeka (Srebreno - Dubrovnik)1618
5.Župa dubrovačka Srebreno1617
6.Postranje Srebreno1615
7.Omladinac Vodovođa Dubravka1614
8.HVIDRA Gromača (Gromača - Dubrovnik)1612
9.Brgat (Gornji Brgat)162
Šarić Struga odustali

Istra - Primorje

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.poen+poen-bod
1.Funtana18120624215424
2.Trstena Njivice18110722916722
3.Ladići1891818321319
4.Sveti Jakov Jadranovo1882819620018
5.Kastav1881920019617
6.Kukuljanovo1881918820817
7.Opatija1881917821817
8.Umag1872920718916
9.Seget18801018421216
10.Divišići KT18621017322314

Srednja Dalmacija

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.poen+poen-bod
1.Naklice18130525214426
2.Otok18112522716924
3.Kijevo18120622117524
4.Trilj18102621318322
5.Lišane1891821218419
6.Salona Solin1881918720917
7.Bulin Zemunik1881918920717
8.Bili Brig Zadar18801017721716
9.Solaris Šibenik1841131482489
10.Sonković1822141542426

Zagreb - Slavonija

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.poen+poen-bod
1.Dubrava Zagreb1824
2.Brezik1823
3.Ivankovo1820
4.Lapovci Dilj Vinkovci1820
5.Retfala Osijek1820
6.Mačkamamam Osijek1818
7.Mitnica Vukovar1818
8.Višnjevac1818
9.Wels Velimirovac1815
10.Belišće184

Izvori

[uredi | uredi kôd]

Članak Prvenstvo Hrvatske u boćanju 2014./15. koji govori o boćanju, bućanju odnosno balotama je mrva: začetak enciklopedijskog članka. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Wikipedije.