2. ŽNL Osječko-baranjska NS Beli Manastir 2014./15.

Izvor: Wikipedija
Prijeđi na navigaciju Prijeđi na pretraživanje

Ligu je osvojio NK Hajduk Popovac i nakon kvalifikacija za 1. ŽNL Osječko-baranjsku izborio plasman u viši rang. Iz lige je u 3. ŽNL Osječko-baranjsku ispao NK Grozd Kotlina, koji je odustao od natjecanja nakon jesenjeg dijela prvenstva.

Tablica[uredi | uredi kôd]

Mj. Klub Sus. Pobj. Nerj. Por. GR. Bod.
1. NK Hajduk Popovac 25 22 2 1 86:10 68
2. NK Mladost Draž 25 18 3 4 83:30 57
3. NK Šokadija Duboševica 25 15 3 7 48:34 48
4. NK Baranja Belje Beli Manastir 25 10 8 7 46:35 38
5. NK Petlovac 25 10 5 10 46:42 35
6. NK Grabovac 25 10 4 11 50:44 33 (-1) 1
7. NK Columbus 2005 Suza 25 10 3 12 49:65 33
8. NK Ribar Kopačevo 25 7 10 8 41:43 31
9. NK Belje Kneževo 25 8 4 13 35:41 27 (-1) 2
10. NK Bratstvo Jagodnjak 25 7 4 14 33:58 25
11. NK Polet Karanac 25 5 8 12 26:51 22 (-1) 3
12. NK Međimurec Kozarac 25 6 4 15 37:78 22
13. NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 25 5 1 19 31:78 16
14. NK Grozd Kotlina 13 4 5 3 5 26:28 11 (-6) 5

Rezultati[uredi | uredi kôd]

1. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Grozd Kotlina - NK Belje Kneževo 2:0
NK Polet Karanac - NK Mladost Draž 1:4
NK Petlovac - NK Šokadija Duboševica 0:1
NK Ribar Kopačevo - NK Grabovac 2:2
NK Baranja Belje Beli Manastir - NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 2:1
NK Bratstvo Jagodnjak - NK Columbus 2005 Suza 3:0
NK Hajduk Popovac - NK Međimurec Kozarac 11:0

2. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Hajduk Popovac - NK Bratstvo Jagodnjak 4:0
NK Columbus 2005 Suza - NK Baranja Belje Beli Manastir 2:2
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - NK Ribar Kopačevo 3:1
NK Grabovac - NK Petlovac 3:4
NK Šokadija Duboševica - NK Polet Karanac 5:0
NK Mladost Draž - NK Grozd Kotlina 3:1
NK Međimurec Kozarac - NK Belje Kneževo 3:4

3. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Baranja Belje Beli Manastir - NK Hajduk Popovac 0:2
NK Ribar Kopačevo - NK Columbus 2005 Suza 0:5
NK Petlovac - NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 3:0
NK Polet Karanac - NK Grabovac 1:0
NK Grozd Kotlina - NK Šokadija Duboševica 1:3
NK Belje Kneževo - NK Mladost Draž 2:0
NK Bratstvo Jagodnjak - NK Međimurec Kozarac 2:1

4. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Hajduk Popovac - NK Ribar Kopačevo 2:0
NK Bratstvo Jagodnjak - NK Baranja Belje Beli Manastir 1:1
NK Columbus 2005 Suza - NK Petlovac 5:2
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - NK Polet Karanac 3:2
NK Grabovac - NK Grozd Kotlina 1:3
NK Šokadija Duboševica - NK Belje Kneževo 2:1
NK Međimurec Kozarac - NK Mladost Draž 1:9

5. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Petlovac - NK Hajduk Popovac 1:3
NK Ribar Kopačevo - NK Bratstvo Jagodnjak 3:1
NK Polet Karanac - NK Columbus 2005 Suza 1:1
NK Grozd Kotlina - NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 2:1
NK Belje Kneževo - NK Grabovac 0:1
NK Mladost Draž - NK Šokadija Duboševica 0:0
NK Baranja Belje Beli Manastir - NK Međimurec Kozarac 8:2

6. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Hajduk Popovac - NK Polet Karanac 2:0
NK Bratstvo Jagodnjak - NK Petlovac 2:1
NK Baranja Belje Beli Manastir - NK Ribar Kopačevo 2:2
NK Columbus 2005 Suza - NK Grozd Kotlina 1:4
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - NK Belje Kneževo 0:3
NK Grabovac - NK Mladost Draž 0:4
NK Međimurec Kozarac - NK Šokadija Duboševica 0:2

7. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Grozd Kotlina - NK Hajduk Popovac 1:3
NK Polet Karanac - NK Bratstvo Jagodnjak 1:3
NK Petlovac - NK Baranja Belje Beli Manastir 2:2
NK Belje Kneževo - NK Columbus 2005 Suza 1:3
NK Mladost Draž - NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 6:2
NK Šokadija Duboševica - NK Grabovac 1:1
NK Ribar Kopačevo - NK Međimurec Kozarac 5:2

8. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Hajduk Popovac - NK Belje Kneževo 1:0
NK Bratstvo Jagodnjak - NK Grozd Kotlina 5:2
NK Baranja Belje Beli Manastir - NK Polet Karanac 1:1
NK Ribar Kopačevo - NK Petlovac 3:1
NK Columbus 2005 Suza - NK Mladost Draž 0:2
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - NK Šokadija Duboševica 3:7
NK Međimurec Kozarac - NK Grabovac 0:3

9. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Mladost Draž - NK Hajduk Popovac 2:0
NK Belje Kneževo - NK Bratstvo Jagodnjak 0:1
NK Grozd Kotlina - NK Baranja Belje Beli Manastir 1:1
NK Polet Karanac - NK Ribar Kopačevo 1:3
NK Šokadija Duboševica - NK Columbus 2005 Suza 3:0
NK Grabovac - NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 2:1
NK Petlovac - NK Međimurec Kozarac 1:2

10. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Hajduk Popovac - NK Šokadija Duboševica 2:0
NK Bratstvo Jagodnjak - NK Mladost Draž 1:3
NK Baranja Belje Beli Manastir - NK Belje Kneževo 3:1
NK Ribar Kopačevo - NK Grozd Kotlina 4:1
NK Petlovac - NK Polet Karanac 1:1
NK Columbus 2005 Suza - NK Grabovac 3:2
NK Međimurec Kozarac - NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 1:0

11. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Grabovac - NK Hajduk Popovac 1:5
NK Šokadija Duboševica - NK Bratstvo Jagodnjak 4:2
NK Mladost Draž - NK Baranja Belje Beli Manastir 4:1
NK Belje Kneževo - NK Ribar Kopačevo 0:0
NK Grozd Kotlina - NK Petlovac 3:3
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - NK Columbus 2005 Suza 2:1
NK Polet Karanac - NK Međimurec Kozarac 2:1

12. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Hajduk Popovac - NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 9:0
NK Bratstvo Jagodnjak - NK Grabovac 3:1
NK Baranja Belje Beli Manastir - NK Šokadija Duboševica 4:0
NK Ribar Kopačevo - NK Mladost Draž 1:4
NK Petlovac - NK Belje Kneževo 0:2
NK Polet Karanac - NK Grozd Kotlina 0:0
NK Međimurec Kozarac - NK Columbus 2005 Suza 0:1

13. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Columbus 2005 Suza - NK Hajduk Popovac 0:5
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - NK Bratstvo Jagodnjak 2:1
NK Grabovac - NK Baranja Belje Beli Manastir 0:2
NK Šokadija Duboševica - NK Ribar Kopačevo 0:3
NK Mladost Draž - NK Petlovac 6:1
NK Belje Kneževo - NK Polet Karanac 4:1
NK Grozd Kotlina - NK Međimurec Kozarac 5:3

14. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Belje Kneževo - NK Grozd Kotlina -:-
NK Mladost Draž - NK Polet Karanac 2:0
NK Šokadija Duboševica - NK Petlovac 0:3
NK Grabovac - NK Ribar Kopačevo 3:2
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - NK Baranja Belje Beli Manastir 1:3
NK Columbus 2005 Suza - NK Bratstvo Jagodnjak 4:2
NK Međimurec Kozarac - NK Hajduk Popovac 0:1

15. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Bratstvo Jagodnjak - NK Hajduk Popovac 1:1
NK Baranja Belje Beli Manastir - NK Columbus 2005 Suza 4:1
NK Ribar Kopačevo - NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 4:1
NK Petlovac - NK Grabovac 2:1
NK Polet Karanac - NK Šokadija Duboševica 2:3
NK Grozd Kotlina - NK Mladost Draž -:-
NK Belje Kneževo - NK Međimurec Kozarac 0:1

16. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Hajduk Popovac - NK Baranja Belje Beli Manastir 2:0
NK Columbus 2005 Suza - NK Ribar Kopačevo 1:1
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - NK Petlovac 0:1
NK Grabovac - NK Polet Karanac 4:1
NK Šokadija Duboševica - NK Grozd Kotlina -:-
NK Mladost Draž - NK Belje Kneževo 4:0
NK Međimurec Kozarac - NK Bratstvo Jagodnjak 1:1

17. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Ribar Kopačevo - NK Hajduk Popovac 0:5
NK Baranja Belje Beli Manastir - NK Bratstvo Jagodnjak 2:0
NK Petlovac - NK Columbus 2005 Suza 4:0
NK Polet Karanac - NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 2:0
NK Grozd Kotlina - NK Grabovac -:-
NK Belje Kneževo - NK Šokadija Duboševica 0:2
NK Mladost Draž - NK Međimurec Kozarac 6:1

18. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Hajduk Popovac - NK Petlovac 2:0
NK Bratstvo Jagodnjak - NK Ribar Kopačevo 0:0
NK Columbus 2005 Suza - NK Polet Karanac 1:2
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - NK Grozd Kotlina -:-
NK Grabovac - NK Belje Kneževo 2:2
NK Šokadija Duboševica - NK Mladost Draž 2:2
NK Međimurec Kozarac - NK Baranja Belje Beli Manastir 1:1

19. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Polet Karanac - NK Hajduk Popovac 1:7
NK Petlovac - NK Bratstvo Jagodnjak 5:0
NK Ribar Kopačevo - NK Baranja Belje Beli Manastir 0:1
NK Grozd Kotlina - NK Columbus 2005 Suza -:-
NK Belje Kneževo - NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 5:1
NK Mladost Draž - NK Grabovac 1:0
NK Šokadija Duboševica - NK Međimurec Kozarac 2:1

20. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Hajduk Popovac - NK Grozd Kotlina -:-
NK Bratstvo Jagodnjak - NK Polet Karanac 1:2
NK Baranja Belje Beli Manastir - NK Petlovac 0:1
NK Columbus 2005 Suza - NK Belje Kneževo 6:2
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - NK Mladost Draž 0:2
NK Grabovac - NK Šokadija Duboševica 3:0
NK Međimurec Kozarac - NK Ribar Kopačevo 2:2

21. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Belje Kneževo - NK Hajduk Popovac 0:3
NK Grozd Kotlina - NK Bratstvo Jagodnjak -:-
NK Polet Karanac - NK Baranja Belje Beli Manastir 1:1
NK Petlovac - NK Ribar Kopačevo 2:2
NK Mladost Draž - NK Columbus 2005 Suza 7:2
NK Šokadija Duboševica - NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 4:1
NK Grabovac - NK Međimurec Kozarac 4:5

22. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Hajduk Popovac - NK Mladost Draž 3:1
NK Bratstvo Jagodnjak - NK Belje Kneževo 0:3
NK Baranja Belje Beli Manastir - NK Grozd Kotlina -:-
NK Ribar Kopačevo - NK Polet Karanac 1:1
NK Columbus 2005 Suza - NK Šokadija Duboševica 2:1
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - NK Grabovac 1:2
NK Međimurec Kozarac - NK Petlovac 2:1

23. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Šokadija Duboševica - NK Hajduk Popovac 0:3 6
NK Mladost Draž - NK Bratstvo Jagodnjak 7:2
NK Belje Kneževo - NK Baranja Belje Beli Manastir 2:1
NK Grozd Kotlina - NK Ribar Kopačevo -:-
NK Polet Karanac - NK Petlovac 0:0
NK Grabovac - NK Columbus 2005 Suza 6:0
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - NK Međimurec Kozarac 2:2

24. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Hajduk Popovac - NK Grabovac 0:0
NK Bratstvo Jagodnjak - NK Šokadija Duboševica 0:3
NK Baranja Belje Beli Manastir - NK Mladost Draž 3:2
NK Ribar Kopačevo - NK Belje Kneževo 1:1
NK Petlovac - NK Grozd Kotlina -:-
NK Columbus 2005 Suza - NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 5:3
NK Međimurec Kozarac - NK Polet Karanac 2:1

25. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - NK Hajduk Popovac 1:7
NK Grabovac - NK Bratstvo Jagodnjak 5:0
NK Šokadija Duboševica - NK Baranja Belje Beli Manastir 2:0
NK Mladost Draž - NK Ribar Kopačevo 1:1
NK Belje Kneževo - NK Petlovac 1:2
NK Grozd Kotlina - NK Polet Karanac -:-
NK Columbus 2005 Suza - NK Međimurec Kozarac 4:3

26. kolo[uredi | uredi kôd]

NK Hajduk Popovac - NK Columbus 2005 Suza 3:1
NK Bratstvo Jagodnjak - NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 1:2
NK Baranja Belje Beli Manastir - NK Grabovac 1:3
NK Ribar Kopačevo - NK Šokadija Duboševica 0:1
NK Petlovac - NK Mladost Draž 5:1
NK Polet Karanac - NK Belje Kneževo 1:1
NK Međimurec Kozarac - NK Grozd Kotlina -:-

Kvalifikacije za 1. ŽNL Osječko-baranjsku[uredi | uredi kôd]

Zbog gašenja Međužupanijske lige Osijek-Vinkovci i prebacivanja velikog broja klubova u niži rang, u 1. ŽNL Osječko-baranjsku je iz 2. ŽNL Osječko-baranjske u ovoj sezoni samo jedan klub bio promoviran.[1]

Četvrtfinale[1]:

NK Iskrica Šaptinovci - NK Klas Čepin 2:0
NK Klas Čepin - NK Iskrica Šaptinovci 3:2

Polufinale 10. lipnja 2015. godine, 18:00[1]:

NK Slavonija PunitovciNK Drava Nard 0:1
NK Hajduk PopovacNK Iskrica Šaptinovci 5:0

Finale 14. lipnja 2015. godine, 17:30, Gradski vrt, Osijek:

NK Drava NardNK Hajduk Popovac 2:3[2][3]

U 1. ŽNL Osječko-baranjsku se plasirao NK Hajduk Popovac, ali je na koncu odustao od promocije.

Bilješke[uredi | uredi kôd]

  1. 1 NK Grabovac kažnjen oduzimanjem 1 boda
  2. 2 NK Belje Kneževo kažnjeno oduzimanjem 1 boda
  3. 3 NK Polet Karanac kažnjen oduzimanjem 1 boda
  4. 4 NK Grozd Kotlina odustao od natjecanja nakon jesenskog dijela prvenstva
  5. 5 NK Grozd Kotlina kažnjen oduzimanjem 6 bodova
  6. 6 Utakmica NK Šokadija Duboševica - NK Hajduk Popovac odložena

Izvori[uredi | uredi kôd]

  1. a b c Četiri kandidata za jedno mjesto, pristupljeno 17. veljače 2016. godine
  2. Kvalifikacije za popunu 1. ŽNL, pristupljeno 25. prosinca 2015. godine
  3. Hajduk novi član 1. ŽNL, pristupljeno 25. prosinca 2015. godine