Prijeđi na sadržaj

Jedinstvena Zagrebačka ŽNL 1999./00.

Izvor: Wikipedija

Ovaj članak je podtema članka: 4. rang HNL-a 1999./2000.#Jedinstvena ŽNL Zagrebačka
Liga se igrala dvokružno. Prvak je bio Turopoljac Kuče.

Tablica

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-bodbod-
1.Turopoljac Kuče302145772667
2.Iskra Zelina (Sveti Ivan Zelina)302037783563
3.Mladost Obrezina301686613156
4.Lukavec3016311485751
5.Jaska Jastrebarsko301389854947
6.Kloštar (Kloštar Ivanić)3014511564145-2
7.Graničar Gradip Tučenik301299544045
8.Udarnik Kurilovec3011118503644
9.Velika Mlaka3013413464443
10.Zrinski MVFDH Farkaševec3011712526040
11.Lomnica (Donja Lomnica)3081111393835
12.Rugvica3010416406134
13.Sava Strmec308715447531
14.Gaj307518356826
15.Ivanić (Ivanić-Grad)306519377923
16.Dinamo Novo Čiče304620339517-1

Izvori

[uredi | uredi kôd]
  • Zdenko Vuković-Cena: Nogomet u Zagrebačkoj županiji, Zagreb, 1994.