Prijeđi na sadržaj

1. ŽNL Zagrebačka 2016./17.

Izvor: Wikipedija

1. ŽNL Zagrebačka u sezoni 2016./17. predstavlja 2. rang županijske lige u Zagrebačkoj županiji, te ligu šestog ranga hrvatskog nogometnog prvenstva.
Sudjelovala su 32 kluba podijeljenih u dvije skupine: Istok (16 klubova, prvak Rugvica) i Zapad (16 klubova, prvak Dinamo iz Jakovlja).

Istok

[uredi | uredi kôd]

Ljestvica

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-bod
1.Rugvica302154842368
2.Turopoljac Kuče3022171023667
3.Sava Sop Hrušćica301785703459
4.Dinamo Hidrel Novo Čiče3017211675453
5.Sloga Križ3016410734552
6.Dubrava301398514948
7.Vatrogasac Kobilić3013710615146
8.Ban Jelačić Vukovina3014412615346
9.Buna (Mala Buna)3013413515143
10.Meštrica Gornja Lomnica3010515486335
11.Zvekovac301127376935
12.Lonja Lonjica3011118386934
13.Oborovo 74309516456032
14.Brcko Božjakovina308319376627
15.Ban Jelačić Banovo307518447526
16.Turopolje304323209115

Rezultatska križaljka

[uredi | uredi kôd]

podebljan rezltat - igrano u prvom dijelu lige (1. – 15. kolo)
rezultat normalne debljine - igrano u drugom dijelu lige (16. – 30. kolo)
prekrižen rezultat - poništena ili brisana utakmica

kraticaklubBAJBBAJVBRCBUNDINDUBLONJMEŠOBORUGSAVSLOTURCTUREVATZVE
BAJB Ban Jelačić Banovo 0:23:22:11:31:10:25:14:01:71:25:20:12:02:26:1
BAJV Ban Jelačić Vukovina 7:03:22:01:20:03:22:13:11:11:10:62:33:02:36:0
BRC Brcko Božjakovina 4:31:33:04:10:03:23:20:20:20:10:40:40:02:31:0
BUN Buna (Mala Buna) 1:03:13:12:01:04:10:02:14:03:10:03:25:01:14:0
DIN Dinamo Hidrel Novo Čiče 1:13:13:13:23:27:01:30:31:03:21:10:35:10:15:2
DUB Dubrava 1:12:12:12:13:26:13:23:22:22:33:11:14:12:10:2
LONJ Lonja Lonjica 3:12:42:13:11:20:21:21:00:23:12:10:23:11:10:2
MEŠ Meštrica Gornja Lomnica 3:04:12:06:40:41:11:01:10:40:15:10:11:21:52:0
OBO Oborovo 74 3:04:03:12:04:61:10:10:30:51:12:30:33:01:12:0
RUG Rugvica 5:02:02:15:05:04:03:02:13:02:22:12:08:14:12:0
SAV Sava Sop Hrušćica 2:22:01:11:03:21:36:13:04:10:02:01:010:03:02:1
SLO Sloga Križ 3:02:23:01:23:04:04:04:13:14:12:22:11:02:05:0
TURC Turopoljac Kuče 4:01:27:05:02:06:05:39:23:22:62:14:25:03:58:0
TURETuropolje 3:21:41:31:00:32:30:10:01:20:01:51:60:63:10:1
VAT Vatrogasac Kobilić 5:01:43:03:10:31:04:13:32:31:01:16:11:43:01:1
ZVE Zvekovac 3:13:01:24:12:32:20:12:03:00:3 p.f.1:52:11:51:02:1

Ažurirano 14. srpnja 2017.
Izvori: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32]

Zapad

[uredi | uredi kôd]

Ljestvica

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-bod
1.Dinamo Jakovlje3023431012873
2.Bestovje3018210594656
3.Jaska Jastrebarsko301758814555 (-1)
4.Rakov Potok3016410724852
5.Mladost Klinča Sela301389604147
6.Dinamo Okić3014511564747
7.Krašić301389575047
8.Sava Drenje301389554947
9.Sloga Brezje3013512404342
10.Zrinski Farkaševec3010614475136
11.Novaki308913667333
12.Bregana308913446333
13.Mladost Kraj Donji309615566631 (-2)
14.Mladost Luka309714395931 (-3)
15.BSK Brdovec307320439624
16.Pušća (Donja Pušća)302523269711

Rezultatska križaljka

[uredi | uredi kôd]

podebljan rezltat - igrano u prvom dijelu lige (1. – 15. kolo)
rezultat normalne debljine - igrano u drugom dijelu lige (16. – 30. kolo)
prekrižen rezultat - poništena ili brisana utakmica

kraticaklubBESBREBSKDINJDINOJASKRAMLAKLSMLAKRDMLALNOVPUŠRAPSAVSLOZRI
BES Bestovje 3:02:03:30:22:03:11:20:43:18:13:00:42:01:03:2
BRE Bregana 3:13:0 p.f.1:31:30:1, 3:0 p.f.1:11:41:10:01:73:00:00:22:12:1
BSK BSK Brdovec 0:13:02:42:41:31:51:23:3, 3:0 p.f.4:31:51:14:13:02:00:2
DINJ Dinamo Jakovlje 1:010:07:04:02:12:13:14:17:04:14:06:12:04:03:0
DINO Dinamo Okić 2:43:23:14:01:10:11:13:14:11:13:0 p.f.4:23:04:03:2
JAS Jaska Jastrebarsko 4:02:16:10:31:24:02:24:26:05:27:10:31:12:18:0
KRA Krašić 2:12:22:21:14:13:10:23:11:04:13:22:26:02:01:1
MLAKLS Mladost Klinča Sela 4:13:17:10:20:03:31:15:20:03:15:20:11:10:11:0
MLAKRD Mladost Kraj Donji 0:11:05:01:13:21:28:01:03:13:32:23:12:20:02:1
MLAL Mladost Luka 0:22:02:32:22:02:22:13:23:22:03:10:10:21:20:0
NOV Novaki 1:21:15:02:42:13:56:12:23:13:31:11:43:32:23:3
PUŠ Pušća (Donja Pušća) 0:42:62:20:41:00:50:40:54:01:30:23:41:41:30:0
RAP Rakov Potok 3:43:37:02:65:01:20:22:06:05:12:13:02:01:03:0
SAV Sava Drenje 1:11:16:32:11:00:10:04:15:40:14:17:03:23:32:1
SLO Sloga Brezje 1:21:13:12:12:04:12:12:14:21:00:22:11:10:11:0
ZRI Zrinski Farkaševec 4:12:45:10:32:20:23:21:22:01:12:04:02:03:03:1

Ažurirano 14. srpnja 2017.
Izvori: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32]

Poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]

  1. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 34./2016. (1. ŽNL Istok - 1. kolo; 1. ŽNL Zapad - 1. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 19. listopada 2016. (Wayback Machine), objavljeno 30. kolovoza 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  2. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 35./2016. (1. ŽNL Istok - 2. kolo; 1. ŽNL Zapad - 2. kolo, odluka o utakmici 1. kola)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 19. listopada 2016. (Wayback Machine), objavljeno 1. rujna 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  3. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 36./2016. (1. ŽNL Istok - 3. kolo; 1. ŽNL Zapad - 3. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 9. rujna 2016. (Wayback Machine), objavljeno 6. rujna 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  4. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 38./2016. (1. ŽNL Istok - 4. kolo; 1. ŽNL Zapad - 4. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 19. listopada 2016. (Wayback Machine), objavljeno 13. rujna 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  5. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 39./2016. (1. ŽNL Istok - 5. kolo; 1. ŽNL Zapad - 5. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 5. prosinca 2023. (Wayback Machine), objavljeno 15. rujna 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  6. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 40./2016. (1. ŽNL Istok - 6. kolo; 1. ŽNL Zapad - 6. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 19. listopada 2016. (Wayback Machine), objavljeno 20. rujna 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  7. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 41./2016. (1. ŽNL Istok - 7. kolo; 1. ŽNL Zapad - 7. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 19. listopada 2016. (Wayback Machine), objavljeno 27. rujna 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  8. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 43./2016. (1. ŽNL Istok - 8. kolo; 1. ŽNL Zapad - 8. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 13. ožujka 2021. (Wayback Machine), objavljeno 4. listopada 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  9. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 44./2016. (1. ŽNL Istok - 9. kolo; 1. ŽNL Zapad - 9. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 19. listopada 2016. (Wayback Machine), objavljeno 11. listopada 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  10. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 45./2016. (1. ŽNL Istok - 10. kolo; 1. ŽNL Zapad - 10. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 13. ožujka 2021. (Wayback Machine), objavljeno 18. listopada 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  11. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 46./2016. (1. ŽNL Istok - 11. kolo; 1. ŽNL Zapad - 11. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 13. ožujka 2021. (Wayback Machine), objavljeno 25. listopada 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  12. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 47./2016. (1. ŽNL Istok - 12. kolo; 1. ŽNL Zapad - 12. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 13. ožujka 2021. (Wayback Machine), objavljeno 2. studenog 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  13. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 48./2016. (1. ŽNL Istok - 13. kolo; 1. ŽNL Zapad - 13. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 29. studenoga 2023. (Wayback Machine), objavljeno 8. studenog 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  14. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 49./2016. (1. ŽNL Istok - 14. kolo; 1. ŽNL Zapad - 14. kolo) [neaktivna poveznica], objavljeno 15. studenog 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  15. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 50./2016. (1. ŽNL Istok - 15. kolo; 1. ŽNL Zapad - 15. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 30. studenoga 2016. (Wayback Machine), objavljeno 22. studenog 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  16. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 51./2016. (1. ŽNL Istok - 14. kolo zaostale utakmice; 1. ŽNL Zapad - 14. kolo zaostale utakmice)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 13. ožujka 2021. (Wayback Machine), objavljeno 29. studenog 2016., preuzeto 13. srpnja 2017.
  17. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 08./2017. (1. ŽNL Istok - 16. kolo; 1. ŽNL Zapad - 16. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 13. ožujka 2021. (Wayback Machine), objavljeno 14. ožujka 2017., preuzeto 13. srpnja 2017.
  18. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 09./2017. (1. ŽNL Istok - 17. kolo; 1. ŽNL Zapad - 17. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 13. ožujka 2021. (Wayback Machine), objavljeno 21. ožujka 2017., preuzeto 13. srpnja 2017.
  19. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 10./2017. (1. ŽNL Istok - 18. kolo; 1. ŽNL Zapad - 18. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 17. svibnja 2017. (Wayback Machine), objavljeno 28. ožujka 2017., preuzeto 13. srpnja 2017.
  20. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 11./2017. (1. ŽNL Istok - 19. kolo; 1. ŽNL Zapad - 19. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 16. svibnja 2017. (Wayback Machine), objavljeno 4. travnja 2017., preuzeto 13. srpnja 2017.
  21. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 12./2017. (1. ŽNL Istok - 20. kolo; 1. ŽNL Zapad - 20. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 16. svibnja 2017. (Wayback Machine), objavljeno 11. travnja 2017., preuzeto 13. srpnja 2017.
  22. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 13./2017. (1. ŽNL Istok - 21. kolo; 1. ŽNL Zapad - 21. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 16. svibnja 2017. (Wayback Machine), objavljeno 19. travnja 2017., preuzeto 13. srpnja 2017.
  23. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 14./2017. (1. ŽNL Istok - 22. kolo; 1. ŽNL Zapad - 22. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 16. svibnja 2017. (Wayback Machine), objavljeno 25. travnja 2017., preuzeto 13. srpnja 2017.
  24. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 15./2017. (1. ŽNL Istok - 23. kolo; 1. ŽNL Zapad - 23. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 16. svibnja 2017. (Wayback Machine), objavljeno 2. svibnja 2017., preuzeto 13. srpnja 2017.
  25. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 16./2017. (1. ŽNL Istok - 23. kolo; 1. ŽNL Zapad - 23. kolo, 22. kolo utakmica odluka)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 16. svibnja 2017. (Wayback Machine), objavljeno 4. svibnja 2017., preuzeto 13. srpnja 2017.
  26. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 17./2017. (1. ŽNL Istok - 24. kolo; 1. ŽNL Zapad - 24. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 17. svibnja 2017. (Wayback Machine), objavljeno 9. svibnja 2017., preuzeto 14. srpnja 2017.
  27. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 18./2017. (1. ŽNL Istok - 25. kolo; 1. ŽNL Zapad - 25. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 13. ožujka 2021. (Wayback Machine), objavljeno 16. svibnja 2017., preuzeto 14. srpnja 2017.
  28. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 20./2017. (1. ŽNL Istok - 26. kolo; 1. ŽNL Zapad - 26. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 13. ožujka 2021. (Wayback Machine), objavljeno 23. svibnja 2017., preuzeto 14. srpnja 2017.
  29. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 21./2017. (1. ŽNL Istok - 27. kolo, 26. kolo zaostala utakmica; 1. ŽNL Zapad - 27. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 14. lipnja 2021. (Wayback Machine), objavljeno 30. svibnja 2017., preuzeto 14. srpnja 2017.
  30. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 22./2017. (1. ŽNL Istok - 28. kolo; 1. ŽNL Zapad - 28. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 13. ožujka 2021. (Wayback Machine), objavljeno 1. lipnja 2017., preuzeto 14. srpnja 2017.
  31. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 23./2017. (1. ŽNL Istok - 29. kolo; 1. ŽNL Zapad - 29. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 13. ožujka 2021. (Wayback Machine), objavljeno 6. lipnja 2017., preuzeto 14. srpnja 2017.
  32. 1 2 nszz.hr, Službeno glasilo br. 24./2017. (1. ŽNL Istok - 30. kolo; 1. ŽNL Zapad - 30. kolo)  Arhivirana inačica izvorne stranice od 13. srpnja 2017. (Wayback Machine), objavljeno 14. lipnja 2017., preuzeto 14. srpnja 2017.