Prijeđi na sadržaj

Prva B liga NS BiH 1998./99.

Izvor: Wikipedija

U sezoni 1998./99. je NS BiH uveo Prvu B ligu kao drugi stupanj natjecanja, a Druga liga je postala liga trećeg ranga.

Ljestvica

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-bod
1.Krajina Cazin301983522265
2.TOŠK Tešanj301938492360
3.Krajišnik Velika Kladuša301929603159
4.Olimpik Sarajevo3015510553750
5.Bratstvo Bosanska Krupa3016212494150
6.Igman Konjic3014412423446
7.Radnik Lipnica3013512403544
8.Radnik Hadžići3011811373941
9.Travnik3012414514340
10.Rudar Breza3012414394640
11.Gračanica Grin3010713374337
12.Krivaja Zavidovići3011415415437
13.Bosna Kalesija3011415294637
14.Unis Vogošća309813405135
15.Gradačac307518245326
16.Goražde303522267314

Poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]
Članak Prva B liga NS BiH 1998./99. koji govori o nogometu je mrva: začetak enciklopedijskog članka. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Wikipedije.