Razgovor sa suradnikom:Matija Krnić

Stranica ne postoji na drugim jezicima.
Izvor: Wikipedija

Dobro došli na Wikipediju na hrvatskom jeziku, započetu 16. veljače 2003. - slobodnu enciklopediju!

Pozivamo vas na sudjelovanje u rastu ove svima dostupne enciklopedije. Ovdje su neke od stranica koje bi vam mogle pomoći:

  • Wikipedija - što je Wikipedija, povijest i organizacija projekta
  • Pomoć - kako sudjelovati, što treba znati, kako koristiti?
  • Pitanja - ovdje možete postaviti pitanja tehničke naravi

Ako želite vježbati, možete to raditi na stranici za vježbanje, a u slučaju da vam zatreba pomoć, pogledajte:

  • ako želite nekom suradniku ostaviti poruku, učinite to na njegovoj stranici za razgovor .

Svoje doprinose na člancima ne potpisujte, dok komentare na pripadajućim stranicama za raspravu, suradničkim stranicama i Kafiću molim potpisujte tako što ćete napisati 4 tilde ~~~~.

Još jednom, dobro došli! --Dalibor Bosits © 20:05, 29. travanj 2008. (CEST)

Rad na daljinu[uredi kôd]

Pozdrav, zahvaljujemo na vašim doprinosima! Kako bi članak Rad na daljinu bio u potpunosti u skladu s osnovnim zahtjevima wikipedije potrebno je obratiti pažnju i dodati wikipoveznice, kategoriju, interwiki poveznice i stilski urediti članak. Više o svemu tome možete pročitati u kratkom uvodnom tečaju, a opširno o wikipediji ovdje. Hvala na razumijevanju.--Dalibor Bosits © 00:07, 18. svibanj 2008. (CEST)

Znaš :)[uredi kôd]

Matija, ako želiš da administrator stranicu premjesti, učini to na ovom mjestu. Ipak, slobodno ga možeš pitati postoji li kakva greška u članku. :)--Vatrena ptica (razgovor) 19:55, 21. svibanj 2008. (CEST)

Pošto je članak sređen, vratio sam ga u glavni imenski prostor Wikipedije. Napravio sam ipak još dvije izmjene, molim da ih pogledaš:

  • dodane su međuwikipoveznice (u prvoj inačici članka postojala je vanjska poveznica na englesku Wikipediju, umjesto da bude međuwikipoveznica na sve Wikipedije koje imaju članak Rad na daljinu/Telecommuting/...)
  • malo sam "povećao" naslove. Tvoji kolege su ranije pisali prevelike naslove, ti si pisao premale, ali bolje da su manji nego veći ;-)

Sad je članak u redu, kad ostaviš komentar nekome na stranici za razgovor, potpišeš se sa 4 tilde (~), jer onda postoji poveznica na suradnika koji je napisao komentar i vrijeme i datum komentara. SpeedyGonsales 15:39, 22. svibanj 2008. (CEST)