Prijeđi na sadržaj

Odbojkaško prvenstvo Jugoslavije 1947.

Izvor: Wikipedija

Prvenstvo Jugoslavije u odbojci za 1947. je drugi put zaredom osvojio Partizan iz Beograda.

Ljestvica prvenstva

[uredi | uredi kôd]
mj klub ut pob por set+ set- bod
1.Partizan (Beograd)5411478
2.Enotnost (Ljubljana)5411378
3.Polet (Maribor)5321396
4.Crvena zvezda (Beograd)53211126
5.Slovan (Ljubljana)5149132
6.Mladost (Zagreb)5053150

Izvori

[uredi | uredi kôd]
  • Enciklopedija fizičke kulture 2, Jugoslavenski leksikografski zavod, Zagreb, 1977.
Članak Odbojkaško prvenstvo Jugoslavije 1947. koji govori o odbojci je mrva: začetak enciklopedijskog članka. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Wikipedije.