Prijeđi na sadržaj

Odbojkaško prvenstvo Jugoslavije za žene 1973./74.

Izvor: Wikipedija

Prvenstvo Jugoslavije u odbojci za žene za 1973./74. je osvojila drugi put zaredom Rijeka.

Ljestvica

[uredi | uredi kôd]
mj klub ut pob por set+ set- bod
1.Rijeka (Rijeka)1615147730
2.Crvena zvezda (Beograd)16133431526
3.Breza (Breza)1697302818
4.Partizan (Srijemski Karlovci)1688303116
5.Radnički (Beograd)1688283116
6.Sinđelić (Beograd)1679303214
7.Mladost (Zagreb)1679263014
8.Pelagićevo (Pelagićevo)1631313436
9.GIK Banat (Zrenjanin)1621413434

Izvori

[uredi | uredi kôd]
  • Enciklopedija fizičke kulture 2, Jugoslavenski leksikografski zavod, Zagreb, 1977.
Članak Odbojkaško prvenstvo Jugoslavije za žene 1973./74. koji govori o odbojci je mrva: začetak enciklopedijskog članka. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Wikipedije.