Prijeđi na sadržaj

Odbojkaško prvenstvo Jugoslavije za žene 1983./84.

Izvor: Wikipedija

Prvenstvo Jugoslavije u odbojci za žene za 1983./84. je osvojila Mladost-Monter iz Zagreba.

Ljestvica

[uredi | uredi kôd]
mj klub ut pob por set+ set- bod
1.Mladost-Monter (Zagreb)18171531334
2.Radnički (Beograd)18162511032
3.Paloma-Branik (Maribor)18135432126
4.Crvena zvezda (Beograd)18135412826
5.IMT (Beograd)18810323616
6.Rijeka (Rijeka)18711333814
7.Student (Niš)18612314112
8.Partizan (Beograd)18513184610
9.Željezničar (Osijek)1831515496
10.Nova Gorica (Nova Gorica)1821615504

Izvori

[uredi | uredi kôd]
  • Bojan Stranić: Priča o odbojkašima : Akademski odbojkaški klub Mladost-Monter : 1945-1985, Zagreb, 1986.
Članak Odbojkaško prvenstvo Jugoslavije za žene 1983./84. koji govori o odbojci je mrva: začetak enciklopedijskog članka. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Wikipedije.