Prijeđi na sadržaj

Odbojkaško prvenstvo Jugoslavije 1957.

Izvor: Wikipedija

Prvenstvo Jugoslavije u odbojci za 1957. je drugi put zaredom osvojila Crvena zvezda iz Beograda.

Ljestvica

[uredi | uredi kôd]
mj klub ut pob por set+ set- bod
1.Crvena zvezda (Beograd)14122371624
2.Železničar (Beograd)14113362422
3.Mladost (Zagreb)14104352320
4.Jugoslavija (Beograd)1486343116
5.Branik (Maribor)1468273012
6.Maglić (Bački Petrovac)1441024338
7.Fužinar (Ravne na Koroškem)1431120356
8.Novi Beograd (Beograd)1421217384

Izvori

[uredi | uredi kôd]
  • Enciklopedija fizičke kulture 2, Jugoslavenski leksikografski zavod, Zagreb, 1977.
Članak Odbojkaško prvenstvo Jugoslavije 1957. koji govori o odbojci je mrva: začetak enciklopedijskog članka. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Wikipedije.