Prijeđi na sadržaj

2. HRL za žene 2022./23.

Izvor: Wikipedija

Druga hrvatska rukometna liga za žene za sezonu 2022./23. je igrana u tri skupine - Sjever, Zapad i Jug, u kojima su ukupno nastupila 33 kluba.

mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-bod
1.Sinj16140252539728
2.Dugopolje16130350342326
3.Petason-Vranjic16120450339924
4.Marina Kaštela (Kaštel Sućurac)1681746944017
5.Metković1672744040016
6.Orkan Dugi Rat16601041642312
7.Knin1640123405158
8.Zadar1623113724687
9.Trilj1622123574606

Izvori:
[1] hrs,hr, 2.HRL Jug - Žene
[2] hrs,hr, 2.HRL Jug - Žene, wayback
[3] ferata.hr


Sjever

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-bod
1.Zelina (Sveti Ivan Zelina)22190371456338
2.Đurđevac22170574559534
3.1234 Virovitica22141769464429
4.Podravka 2 Lino Koprivnica22130971868826
5.Zrinski II Čakovec22831170773619
6.Osijek II22911261367819
7.Pitomača22911272670519
8.Brod (Slavonski Brod)22821263866418
9.Olimpija Osijek22811360566617
10.Garešnica22721365574616
11.Multinorm Cerna22631367175315
12.Koka II Varaždin22701557164913

Izvori:
[4] hrs,hr, 2.HRL Sjever - Žene
[5] hrs,hr, 2.HRL Sjever - Žene, wayback
[6] sportalo.hr


Zapad

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-bodbod-
1.Rudar Labin22220070648644
2.Lokomotiva II Zagreb22171467354035
3.Udarnik Velika Gorica22142661253630
4.Ivanić (Ivanić-Grad)22121962560725
5.Liburnija - Opatija221111060260123
6.Samobor221001260760420
7.Trešnjevka Zagreb22921152456519-1
8.Murvica Crikvenica22901359361818
9.Š.R. Karlovac22811359163017
10.Sloga Sveta Nedelja22601652464012
11.Omišalj22431553263511
12.Senia (Senj)2241174746019

Izvori:
[7] hrs,hr, 2.HRL Zapad - Žene
[8] hrs,hr, 2.HRL Zapad - Žene, wayback
[9] istrasport.eu


Povezani članci

[uredi | uredi kôd]

Vanjske poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]
  1. ↑ hrs.hr, 2.HRL Jug - Žene (2022./23.), pristupljeno 6. svibnja 2023.
  2. ↑ hrs.hr, 2.HRL Jug - Žene (2022./23.), wayback arhiva od 5. svibnja 2023.
  3. ↑ ferata.hr, Rukometašicama Trilja pobjeda za kraj natjecanja (2. HRL - Jug - konačna ljestvica), objavljeno 30. travnja 2023., pristupljeno 6. svibnja 2023.
  4. ↑ hrs.hr, 2.HRL Sjever - Žene (2022./23.), pristupljeno 7. svibnja 2023.
  5. ↑ hrs.hr, 2.HRL Sjever - Žene (2022./23.), wayback arhiva od 7. svibnja 2023.
  6. ↑ sportalo.hr, 2. HRL Sjever (Ž): Vodeći četverac trijumfima kompletirao sezonu!, (2. HRL Sjever (Ž) - 22. kolo i ljestvica), objavljeno 1. svibnja 2023., pristupljeno 7. svibnja 2023.
  7. ↑ hrs.hr, 2.HRL Zapad - Žene (2022./23.), pristupljeno 9. svibnja 2023.
  8. ↑ hrs.hr, 2.HRL Zapad - Žene (2022./23.), wayback arhiva od 9. svibnja 2023.
  9. ↑ istrasport.eu, Proslavu naslova prvakinja lige začinila 22. pobjeda u sezoni!, (22. kolo i ljestvica), objavljeno 29. travnja 2023., pristupljeno 9. svibnja 2023.