Prijeđi na sadržaj

3. HRL za žene 2013./14.

Izvor: Wikipedija

Treća hrvatska rukometna liga za žene u sezoni 2013./14. se sastojala od pet skupina - Istok, Jug, Sjever, Središte i Zapad, a sudjelovalo je ukupno 4o klubova.

Ljestvice

[uredi | uredi kôd]

Istok

[uredi | uredi kôd]
mj. klub ut. pob. ner. por. gol+ gol- bod
1.Osijek II (Osijek)18170156938434
2.Multinorm (Cerna)18170152634134
3.Baranja (Beli Manastir)18103547442623
4.Vinkovci (Vinkovci)18100847842120
5.Petrijevci (Petrijevci)1891844242919
6.Slavonka (Nova Gradiška)1882853348118
7.Orahovica (Orahovica)18711045947815
8.Olimpija (Osijek)18421237350410
9.Požega (Požega)1831144014656 (-1)
10.Vukovar (Vukovar)1800182756010
mj. klub ut. pob. ner. por. gol+ gol- bod
1.Petason Vranjic II (Vranjic)880025414216
2.Hvar (Hvar)84131791999
3.Dubrovnik (Dubrovnik)84042041938
4.Trogirka (Trogir)82151651965
5.Vrgorac (Vrgorac)81071882602

Sjever

[uredi | uredi kôd]
mj. klub ut. pob. ner. por. gol+ gol- bod
1.Mlinar (Križevci)20151464051131
2.Koka II (Varaždin)20134362251730
3.Čakovec (Čakovec)20121754950725
4.Veliko Trojstvo (Veliko Trojstvo)2083956154319
5.Prelog (Prelog)20531247358013
6.Ludbreg (Ludbreg)2010194065932

Središte

[uredi | uredi kôd]
mj. klub ut. pob. ner. por. gol+ gol- bod
1.Lokomotiva III (Zagreb)22181337
2.Sesvete Agroproteinka II (Sesvete)22171435
3.Dubrava (Zagreb)22160632
4.Trnina (Križ)22141729
5.Karlovac Švarča (Karlovac)22132728
6.Dugo Selo 55 II (Dugo Selo)22140828
7.Sisak (Sisak)22122826
8.Petrinia (Petrinja)22721316
9.Breza (Zagreb)22511711
10.Gorica (Velika Gorica)2241179
11.Udarnik (Velika Gorica)2241179
12.Lonia (Kutina)2212194

Zapad

[uredi | uredi kôd]
mj. klub ut. pob. ner. por. gol+ gol- bod
1.Rudar (Labin)12120040523724
2.Liburnija (Opatija)12100234825220
3.Rab (Rab)1250728929910
4.Pazin (Pazin)1250727332810
5.Vrbovsko (Vrbovsko)124172683189
6.Umag II (Umag)124173073369
7.Poreč (Poreč)1210112453652

Poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]
Članak 3. HRL za žene 2013./14. koji govori o rukometu je mrva: začetak enciklopedijskog članka. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Wikipedije.