Razgovor sa suradnikom:MateaFSB

Stranica ne postoji na drugim jezicima.
Izvor: Wikipedija

Dobrodošlica[uredi kôd]

Wikipedijin
uvodni tečaj
Tečaj

Naslovna stranica
Uređivanje članaka
Oblikovanje članaka
Wikipoveznice
Sestrinski projekti
Slike
Tablice
Stranice za razgovor
Ne zaboravite
Prijavljivanje
Imenski prostori
Zaključak

Dodatno

Pomoć:Sadržaj

MateaFSB, dobro došli na Wikipediju na hrvatskome jeziku, započetu 16. veljače 2003. godine – slobodnu enciklopediju!

Pozivamo vas na sudjelovanje u rastu ove svima dostupne enciklopedije na hrvatskome standardnom jeziku.


Ovdje su neke od stranica koje bi vam mogle pomoći:

  • Wikipedija − što je Wikipedija, povijest i organizacija projekta,
  • izvori − kako uspješno činiti Wikipediju boljom, te
  • slikeobvezno pročitati prije postavljanja bilo kakvih slika.

Ako želite vježbati možete to raditi na stranici za vježbanje, u slučaju da vam zatreba pomoć učinite sljedeće:


Svoje doprinose na člancima ne potpisujte, dok komentare na pripadajućim stranicama za razgovor, suradničkim stranicama i Kafiću molimo potpisujte tako što ćete pritisnuti gumbić ili na alatnoj vrpci ili napisati 4 tilde (tilda = 4x istovremeno tipke AltGr + tipka s brojem 1), što kod uređivanja izgleda ovako ~~~~.
Vlastitu suradničku stranicu (onu koja se zove "Suradnik:MateaFSB") možete uređivati po svojoj želji u skladu s pravilima uređivanja suradničke stranice (npr. asketski ili šminkerski).


Molimo Vas, ne stavljajte zaštićene radove bez dopuštenja! Nemojte izravno kopirati sadržaje s drugih internetskih stranica ako nemate izričito dopuštenje. Ako imate dopuštenje, napišite to na stranici za razgovor ili jednostavno dodajte ovdje. No, obvezno to napravite prije nego započnete s pisanjem preuzetog teksta. Molimo uočite da se svi doprinosi Wikipediji smatraju dvojno licencirani, pod Creative Commons Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima 3.0 i GFDL licencijom. Ako ne želite da se vaše pisanje nemilosrdno uređuje i slobodno raspačava, nemojte ga ovamo slati. Također nam obećavate da ćete ono što ćete napisati sami napisati, ili ćete to prepisati iz nečeg što je u javnom vlasništvu ili pod sličnom slobodnom licencijom.


If you don't speak Croatian: This is the welcome message sent to new users of hr.wikipedia.

Još jednom, dobro došli! SpeedyGonsales 11:26, 2. prosinca 2017. (CET)[odgovori]

Uputa[uredi kôd]

Na dobrom ste putu . Članak Pasivno hlađenje dobro napreduje. Želim Vas uputiti kako pravilno navesti izvore. Naime, ne stavljamo ih na naslov pojedinog odjeljka, nego na kraj one rečenice ili onog dijela članka na koji se izvor odnosi. Osim toga, ne preporuča se pisanje tzv. natuknica. Puno je bolje napisati odlomak. Potrebno je i koristiti hrvatske izraze, primjerice adekvatno zamijeniti s prikladno. Stojim na raspolaganju za pomoć. Zahvaljujem na razumijevanju i lijepo pozdravljam.--Ivica Vlahović (razgovor) 17:15, 2. prosinca 2017. (CET) Još jednom, lijepo molim, pogledajte kako se pravilno navode izvori. Primjetio sam da je jedan od izvora engleska inačica wikipedije, štno ni u kojme slučaju nije dopušteno, jer nitko ne može samom sebi biti izvor. Tako da ću taj izvor ukloniti, a vi slobodno možete iz članka na engleskoj inačici wikipedije koristiti u daljnjem uređivanju članaka. Zahvaljujem na razumijevanju.--Ivica Vlahović (razgovor) 17:41, 2. prosinca 2017. (CET)[odgovori]