Prijeđi na sadržaj

3. HNL 2017./18.

Izvor: Wikipedija

Treća hrvatska nogometna liga je u sezoni 2017./18. igrana u tri skupine – Istok, Jug i Zapad, a sudjelovalo je ukupno 50 klubova.

Istok

[uredi | uredi kôd]
mj.klub.ut.pob.ner.por.gol+gol-bod
1.Osijek II302136541966
2.BSK Bijelo Brdo301686462956
3.Međimurje Čakovec301758613556
4.Marsonia Slavonski Brod301659483753
5.Koprivnica301569523851
6.Čepin3013710423146
7.Bedem Ivankovo3013413504643
8.Slavija Pleternica3010119433841
9.Mladost Ždralovi3012513403941
10.Bjelovar3011415313937
11.Oriolik Oriovac308913253533
12.Vukovar 19913061311304431
13.Slavonija Požega309417385731
14.Belišće308517285829
15.Đakovo-Croatia307716254328
16.Varteks Varaždin306816275226
Mj.KlubUPNIG+G-GRBod2018./19.
1.Croatia Zmijavci3017765527+28583. HNL – Jug
2.Primorac Biograd na Moru3016775127+2455
3.Zadar3016687437+37542. HNL
4.Split3015875939+20533. HNL – Jug
5.Jadran Luka Ploče3015694430+1451
6.Urania Baška Voda30119103834+442
7.Primorac Stobreč30117122946-1740
8.Hrvace30109113644-839
9.BŠK Zmaj Blato30121173957-1837
10.GOŠK – Dubrovnik 19193099123441-736
11.Kamen Ivanbegovina30106143143-1236
12.Zagora Unešić30105154851-335
13.Imotski30811113445-1135
14.Junak Sinj3089133635+133
15.Neretvanac Opuzen3096153559-2432 (-1)
16.Val Kaštel Stari3084183058-28281. ŽNL Splitsko-dalmatinska

Zapad

[uredi | uredi kôd]
mj.klub.ut.pob.ner.por.gol+gol-bod
1.Vinogradar (Lokošin Dol – Mladina)342284732674
2.Opatija342167552869
3.Dubrava Tim Kabel Zagreb341879654561
4.Vrbovec3417710533858
5.Zagorec Krapina3417413645455
6.Maksimir Zagreb3415712575049 (-3)
7.Kurilovec Velika Gorica3414713545249
8.Krk3412913455445
9.Zagreb3413516465144
10.Trnje Zagreb3412616525742
11.HAŠK Zagreb3411815635641
12.Jadran Poreč3411815464941
13.Špansko Zagreb3411815435241
14.Dugo Selo34101113383941
15.Pazinka Pazin3411716415240
16.Vrapče Zagreb3411617525439
17.Rudar Labin349619327433
18.Segesta Sisak349421367631
"Kurilovec" se do siječnja 2018. nazivao "Udarnik Kurilovec"

Unutrašnje poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]