Hrvatski nogometni kup 2019./20.: razlika između inačica
Nema sažetka uređivanja |
Nema sažetka uređivanja |
||
Redak 11: | Redak 11: | ||
=== Pretkolo === |
=== Pretkolo === |
||
Ždrijeb parova pretkola kupa, u kojem sudjeluju 32 kluba kvalificirana preko županijskih kupova, je održan [[30. srpnja]] [[2019.]] godine. Utakmice su na rasporedu [[28. kolovoza]] [[2019.]] s početkom u 16 sati.<ref>{{Citiranje weba|url=https://hns-cff.hr/news/20290/odrzan-zdrijeb-pretkola-hrvatskog-nogometnog-kupa/|title=Održan ždrijeb pretkola Hrvatskog nogometno kupa|author= |
Ždrijeb parova pretkola kupa, u kojem sudjeluju 32 kluba kvalificirana preko županijskih kupova, je održan [[30. srpnja]] [[2019.]] godine. Utakmice su na rasporedu [[28. kolovoza]] [[2019.]] s početkom u 16 sati.<ref>{{Citiranje weba|url=https://hns-cff.hr/news/20290/odrzan-zdrijeb-pretkola-hrvatskog-nogometnog-kupa/|title=Održan ždrijeb pretkola Hrvatskog nogometno kupa|author=|date=30. srpnja 2019.|work=hns-cff.hr|language=|publisher=HNS|accessdate=30. srpnja 2019.}}</ref> |
||
{| class="wikitable" style="font-size: 90%" |
{| class="wikitable" style="font-size: 90%" |
||
Redak 150: | Redak 150: | ||
|[https://hns-cff.hr/matches/34038858/mladost-medjimurje-3-0/ Izvještaj] |
|[https://hns-cff.hr/matches/34038858/mladost-medjimurje-3-0/ Izvještaj] |
||
|- |
|- |
||
|} |
|||
== Prvi dio - šesnaestina finala == |
|||
Prvi dio natjecanja na rasporedu je [[25. rujna]] [[2019.]] godine u 15:30 sati, no između klubova moguće je odigravanje utakmica i u drugom terminu.<ref>{{Citiranje weba|url=https://hns-cff.hr/news/20412/odredjeni-parovi-sesnaestine-finala-hrvatskog-kupa/|title=Izvučeni parovi za šesnaestinu finala|author=|date=30. kolovoza 2019.|work=hns-cff.hr|language=|publisher=HNS|accessdate=30. kolovoza 2019.}}</ref> |
|||
{| class="wikitable" style="font-size: 90%" |
|||
!Par |
|||
!Datum |
|||
!Vrijeme |
|||
!Mjesto odigravanja |
|||
!Domaća momčad |
|||
!Rezultat |
|||
!Gostujuća momčad |
|||
!Dodatno |
|||
|- |
|||
!1. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Karlovac]] |
|||
|Karlovac 1919 |
|||
| align="center" | |
|||
|Dinamo |
|||
| |
|||
|- |
|||
!2. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Buje]] |
|||
|Buje |
|||
| align="center" | |
|||
|Rijeka |
|||
| |
|||
|- |
|||
!3. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Petrinja]] |
|||
|Mladost |
|||
| align="center" | |
|||
|Hajduk |
|||
| |
|||
|- |
|||
!4. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Hrvace]] |
|||
|Hrvace |
|||
| align="center" | |
|||
|Slaven Belupo |
|||
| |
|||
|- |
|||
!5. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Belišće]] |
|||
|Belišće |
|||
| align="center" | |
|||
|Split |
|||
| |
|||
|- |
|||
!6. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Vukovar]] |
|||
|Vuteks Sloga |
|||
| align="center" | |
|||
|Osijek |
|||
| |
|||
|- |
|||
!7. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Oriovac]] |
|||
|Oriolik |
|||
| align="center" | |
|||
|Lokomotiva |
|||
| |
|||
|- |
|||
!8. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Poreč]] |
|||
|Jadran Poreč |
|||
| align="center" | |
|||
|Inter Zaprešić |
|||
| |
|||
|- |
|||
!9. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Kurilovec]] |
|||
|Kurilovec |
|||
| align="center" | |
|||
|Istra 1961 |
|||
| |
|||
|- |
|||
!10. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Nova Gradiška]] |
|||
|Sloga |
|||
| align="center" | |
|||
|Vinogradar |
|||
| |
|||
|- |
|||
!11. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Unešić]] |
|||
|Zagora |
|||
| align="center" | |
|||
|Zadar |
|||
| |
|||
|- |
|||
!12. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Požega]] |
|||
|Slavonija |
|||
| align="center" | |
|||
|Šibenik |
|||
| |
|||
|- |
|||
!13. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Bijelo Brdo (Erdut)|Bijelo Brdo]] |
|||
|BSK |
|||
| align="center" | |
|||
|Cibalia |
|||
| |
|||
|- |
|||
!14. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Velika Gorica]] |
|||
|Gorica |
|||
| align="center" | |
|||
|Zagreb |
|||
| |
|||
|- |
|||
!15. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Varaždin]] |
|||
|Varaždin |
|||
| align="center" | |
|||
|Rudeš |
|||
| |
|||
|- |
|||
!16. |
|||
|[[25. rujna]] [[2019.]] |
|||
|15:30 |
|||
|[[Opatija]] |
|||
|Opatija |
|||
| align="center" | |
|||
|Novigrad |
|||
| |
|||
|} |
|} |
||
Inačica od 31. kolovoza 2019. u 15:46
Hrvatski nogometni kup 2019./20. je dvadeset i deveto izdanje Hrvatskog nogometnog kupa. U natjecanju sudjeluje ukupno 48 klubova. Prošlogodišnji pobjednik natjecanja za sezonu 2018./19. je Rijeka.
Sudionici
U natjecanju sudjeluje 48 klubova i to:
- 16 najuspješnijih klubova po koeficijentu uspješnosti u natjecanju za Hrvatski nogometni kup u zadnjih pet godina
- 21 klub – pobjednici natjecanja za Županijski kup (pod rukovodstvom Županijskih nogometnih saveza)
- 11 klubova finalista natjecanja za Županijski kup iz 11 županijskih nogometnih saveza sa najvećim brojem registriranih nogometnih klubova
Rezultati
Pretkolo
Ždrijeb parova pretkola kupa, u kojem sudjeluju 32 kluba kvalificirana preko županijskih kupova, je održan 30. srpnja 2019. godine. Utakmice su na rasporedu 28. kolovoza 2019. s početkom u 16 sati.[1]
Par | Datum | Mjesto odigravanja | Domaća momčad | Rezultat | Gostujuća momčad | Dodatno |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 27. kolovoza 2019. | Hrvace | Hrvace | 3 : 1 | Segesta | Izvještaj |
2. | 28. kolovoza 2019. | Kloštar Podravski | Mladost KP | 1 : 4 | Sloga NG | Izvještaj |
3. | 28. kolovoza 2019. | Senj | Nehaj | 0 : 2 | Karlovac 1919 | Izvještaj |
4. | 28. kolovoza 2019. | Biograd | Primorac B | 1 : 3 | BSK | Izvještaj |
5. | 28. kolovoza 2019. | Predavac | Dinamo P | 1 : 3 | Kurilovec | Izvještaj |
6. | 28. kolovoza 2019. | Suhopolje | Suhopolje | 2 : 6 | Oriolik | Izvještaj |
7. | 28. kolovoza 2019. | Komletinci | Slavonac K | 4 : 6 | Buje | Izvještaj |
8. | 28. kolovoza 2019. | Velika Gorica | Gorica | 10 : 0 | Zagorec | Izvještaj |
9. | 28. kolovoza 2019. | Beletinec | Bednja | 1 : 2 | Vuteks Sloga | Izvještaj |
10. | 28. kolovoza 2019. | Bjelovar | Bjelovar | 0 : 3 | Opatija | Izvještaj |
11. | 28. kolovoza 2019. | Zagreb | Maksimir | 2 : 6 | Varaždin | Izvještaj |
12. | 28. kolovoza 2019. | Unešić | Zagora | 5 : 1 | Orahovica | Izvještaj |
13. | 28. kolovoza 2019. | Belišće | Belišće | 4 : 2 | Jadran LP | Izvještaj |
14. | 28. kolovoza 2019. | Imbriovec | Borac | 1 : 3 | Jadran Poreč | Izvještaj |
15. | 28. kolovoza 2019. | Nedelišće | Nedelišće | 0 : 2 | Slavonija | Izvještaj |
16. | 28. kolovoza 2019. | Petrinja | Mladost | 3 : 0 | Međimurje | Izvještaj |
Prvi dio - šesnaestina finala
Prvi dio natjecanja na rasporedu je 25. rujna 2019. godine u 15:30 sati, no između klubova moguće je odigravanje utakmica i u drugom terminu.[2]
Par | Datum | Vrijeme | Mjesto odigravanja | Domaća momčad | Rezultat | Gostujuća momčad | Dodatno |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Karlovac | Karlovac 1919 | Dinamo | ||
2. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Buje | Buje | Rijeka | ||
3. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Petrinja | Mladost | Hajduk | ||
4. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Hrvace | Hrvace | Slaven Belupo | ||
5. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Belišće | Belišće | Split | ||
6. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Vukovar | Vuteks Sloga | Osijek | ||
7. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Oriovac | Oriolik | Lokomotiva | ||
8. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Poreč | Jadran Poreč | Inter Zaprešić | ||
9. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Kurilovec | Kurilovec | Istra 1961 | ||
10. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Nova Gradiška | Sloga | Vinogradar | ||
11. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Unešić | Zagora | Zadar | ||
12. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Požega | Slavonija | Šibenik | ||
13. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Bijelo Brdo | BSK | Cibalia | ||
14. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Velika Gorica | Gorica | Zagreb | ||
15. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Varaždin | Varaždin | Rudeš | ||
16. | 25. rujna 2019. | 15:30 | Opatija | Opatija | Novigrad |
Unutrašnje poveznice
- 1. HNL 2019./20.
- 2. HNL 2019./20.
- 3. HNL 2019./20.
- 4. rang HNL-a 2019./20.
- 5. rang HNL-a 2019./20.
- 6. rang HNL-a 2019./20.
- 7. rang HNL-a 2019./20.
- 8. rang HNL-a 2019./20.
Vanjske poveznice
Izvori
- ↑ Održan ždrijeb pretkola Hrvatskog nogometno kupa. hns-cff.hr. HNS. 30. srpnja 2019. Pristupljeno 30. srpnja 2019.
- ↑ Izvučeni parovi za šesnaestinu finala. hns-cff.hr. HNS. 30. kolovoza 2019. Pristupljeno 30. kolovoza 2019.
|